Ďalšia zápasová próba: Ružomberok - Bardejov 4:2

Ďalšia zápasová próba: Ružomberok - Bardejov 4:2

RedakciaŠport18.1.2022

Dnes v treťom prípravnom stretnutí futbalisti MFK Ružomberok zdolali druholigový Partizán Bardejov 4:2, pričom fortunaligista oba polčasy odohral s inými mužmi.

Skóre otvoril v 11. min. Šefčík, ale o päť minút neskôr bolo vyrovnané, keď si ružomberský stopér J. Maslo smoliarsky zasunul loptu do vlastnej brány. Kapitán Ruže v závere polčasu nešťastný momenty odčinil a po rohovom kope hlavou opäť dostal svoj tím do vedenia. V 64. min. po strele Ristovkého k žrdi ,svietil na tabuli „egál“ (2:2) a potom už skórovali len domáci. V 76. min. po štandardnej situácii sa presadil Boďa a v 82. min. Macejko, keď dostal nezištnú prihrávku od Gereca.

Peter Struhár, tréner Ružomberka: „Chlapci na zamrznutom teréne sa ťažko presadzovali. Teší ma, že obe polčasové jedenástky strelecky uspeli. Z tohto pohľadu som spokojný. Veľmi dobre nám vyšli rohové kopy, po ktorých padli góly. Zatiaľ v príprave ideme na víťaznej vlne, čo bol aj náš zámer. Zápas nám však ukázal i nedostatky. Mladí hráči urobili v obrane taktické chyby, po ktorých sa zrodili oba inkasované góly. Na takéto situácie nie som veľmi zvyknutý. V piatok náš čaká zápas ešte s kvalitnejším súperom z Poľska TS Podbeskidzie Bielsko-Biała , ktorý hral aj Ekstraklasu. Nosnejších hráčov zaťažíme viac, ale každý dostane príležitosť aspoň na tridsať minút.“

MFK Ružomberok – Partizán Bardejov 4:2 (2:1)

Góly: 11. Šefčík, 45. Maslo, 76. Boďa, 82. Macejko – 16. vlastný (J. Maslo), 64. Ristovski. Rozhodovali: Burger – Súkeníková, Matej.

MFK – 1. polčas: Ťapaj – Fabiš, J. Maslo, Luka, Ďungel – Lichý, Kochan – Matej, Šefčík, Regáli – Bobček, 2. polčas: Frühwald – Madleňák, Mojžiš, Krištof, Úradník – Luterán, Múdry – Macejko, Domonkos, Gerec – Boďa.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia