Dnes v Trenčíne pôjde nielen o body, ale oveľa viac

Dnes v Trenčíne pôjde nielen o body, ale oveľa viac

RedakciaŠport10.3.2023

Po zisku strieborných medailí v prechádzajúcej sezóne je aktuálna situácia pod futbalovým Čebraťom veľkým veľkým sklamaním. Mužstvo, ktoré stále patrilo do hornej „šestky“ sa napokon ocitlo len v skupine o udržanie.

Včera sa preto stretlo aj predstavenstvo ružomberskej futbalovej „akciovky“. „Je to veľký neúspech, sme sklamaní. Naše ciele boli úplne iné. Preto bolo aj zvolané toto zasadnutie,“ uviedol pre náš portál generálny riaditeľ ružomberského klubu Ľubomír Golis.

Riešili sme nešťastnú situáciu ohľadom výsledkov, a to, že sme spadli do skupiny o udržanie sa. Naše ciele boli vysoké a ani sme nepomysleli, že by sme nemali byť v hornej šestke. Hľadali sme riešenia, keďže sa už tak stalo, aby sme zabezpečili, že sa splní aspoň minimum, čo je k dispozícii na stole, čiže siedme miesto. A pokiaľ bude baráž, aby sme si touto cestou vybojovali miestenku v Európe,“ povedal Ľ. Golis pre denník Šport.

Dnes Ružomberok hrá (o 17:30 hod.) v Trenčíne. Pred trénermi i mužstvo stojí jasná úloha získať tri body. Tak to bolo deklarované aj včera na predstavenstve. Pokiaľ mužstvo trénera Petra Struhára nevyhrá, zase, pravdepodobne v utorok. zasadne klubové predstavenstvo. Ale nepredbiehajme.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia