Do Bešeňovej zamieril ďalší prvoligista - I. Kotora

Do Bešeňovej zamieril ďalší prvoligista - I. Kotora

RedakciaŠport31.12.2022

Už dávnejšie hrajúci tréner futbalistov OŠK Bešeňová Jozef Kapláň prezradil, že káder štvrtoligistu vyšperkuje ďalší zaujímavý muž. Dnes nám šéf bešeňovského realizačného tímu odkryl, že ide o 31 – ročného stredopoliara Ivana Kotoru, naposledy hráča Tatranu Liptovský Mikuláš, ktorý v našej najvyššej futbalovej súťaži odohral 45 zápasov (aj v Ružomberku a v Michalovciach).

Ivan má svoje zamestnanie, ktorého sa nechce vzdať. V Liptovskom Mikuláši mu skončila zmluvu a ďalej sa rozhodol robiť futbal skôr pre radosť. Určite v tomto príchode má svoje prsty aj Kotorov dobrý kamarát Štefan Zošák,“ objasňoval pozadie čerstvého transferu J. Kapláň.

Pri termálnych vrtoch v aktuálnej sezóne sezónepôsobia dvaja prvoligisti Štefan Zošák a Marek Sapara. Predtým aj Mário Almaský. „Máme šťastie, že dvadsať kilometrov od nás doľava i doprava sa hrá Fortruna liga. A keď chlapci sa rozhodnú skončiť s profesionálnym futbalom, sú v Bešeňovej vítaní,“ smial sa J. Kapláň.

Všetko nasvedčuje tomu, že kvalita momentálne šiesteho tímu majstrovstiev regiónu pôjde v jarnej časti hore. „Dúfam, že budeme silnejší, no v prvom rade si prajem, aby chlapci boli zdraví, aby ich futbal bavil a tvorili dobrú partiu. Vždy prioritou je schuti si zahrať a po zápase môcť vyhlásiť, dali sme do toho všetko,“ dodal Jozef Kapláň.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia