Dva podniky celuloidovej loptičky

Dva podniky celuloidovej loptičky

RedakciaŠport10.6.2022

Zajtra (11. júna) sa v herni ŠKST Ružomberok uskutočnia majstrovstvá Slovenska v stolnom tenise družstiev starších žiakov. Účasť si vybojovali: STK Devínska Nová Ves, TJ Gasto Galanta, TTC Nové Zámky A, TTC Nové Zámky B, STK Lučenec, STO Valaliky, ŠK Orion Belá nad Cirochou a poriadajúci ŠKST Ružomberok.

Šampionát sa začína o 9. hod., pričom v prvej fáze pôjde o duely v dvoch štvorčlenných skupinách. V druhom stupni sa pokračuje krížovým systémom. V ružomberskom družstve nastúpi aj republiková jednotka v tejto kategórii Samuel Arpáš, ktorý v aktuálnej sezóne dosiahol aj celý rad pozoruhodných medzinárodných úspechov.

Ten istý deň bude v herni ŠKST Baničné prebieha 5. ročník Memoriálu MUDr. Miloslava Huleja v stolnom tenise dvojčlenných družstiev. „Máme prihlásených dvanásť dvojíc, od hráčov štvrtej ligy a nižšie. Črtá sa celkom slušná úroveň,“ uviedol predseda poriadajúceho klubu Peter Pindjak. Podujatie, ktoré je venované pamiatke dlhoročného úžasného pinpongového zanietenca, má stanovený začiatok na 9. hod.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia