Dvaja naši laureáti futbalovej ankety

Dvaja naši laureáti futbalovej ankety

Ján SvrčekŠport23.6.2023

V Dome futbalu v Banskej Bystrici včera (22. júna) slávnostne vyhlásili výsledky 28. ročníka ankety Jedenástka Stredoslovenského futbalového zväzu.

Do „optimálnej“ zostavy za súťažný ročník 2022/2023 sa dostal aj hrajúci kapitán účastníka IV. ligy OŠK Bešeňová Jozef Kapláň. „Dostal som pozvanie, no ani ma nenapadlo, že budem v najlepšej ´jedenástke´. Samozrejme, veľké prekvapenie, bol som milo šokovaný. Žiaľ, nemohol som sa slávnosti zúčastniť pre pracovné povinnosti, včera s ružomberským mužstvo sme mali dva tréningy,“ uviedol 37 – ročný Kapláň, ktorý v prvom rade je kondičným koučom a druhým asistentom pri fortunaligistovi spod Čebraťa.

Miroslav Latiak, ktorý so „šestnástkou“ MFK Ružomberok získal titul majstra Slovenska, si prevzal cenu Najlepší tréner mládeže licencovaných klubov. „Je to prvé moje ocenenie počas trénerskej práce. Keď prišla mailom pozvánka na akciu, vôbec som nevedel, čo ma tam čaká. Netajím, vôbec som ani nevedel, že takáto anketa existuje. Samozrejme, človeka to len poteší,“ vyznal sa 42 – ročný kouč.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia