Dve vydarené akcie na ružomberskom piesku

Dve vydarené akcie na ružomberskom piesku

RedakciaŠport23.6.2022

Pieskové dvorce Fitness centra California majú, po turnaji stredných škôl, za sebou ďalšie dve podujatia v plážovom volejbale.

Uplynulý víkend sa na Klačne konal California Beach Cup mužov a žien a rodinný Beach Family Day mužských a ženských dvojíc.

Bol to amatérsky, veľmi dobre obsadený turnaj, prišli zvučné mená z celého Slovenska, hráči, ktorí nechýbajú ani na majstrovstvách republiky. Účastníci si pochvaľovali perfektnú organizáciu i prípravu ihrísk. Takisto počas celého dňa nám žičilo počasie. U mužov si prvenstvo vybojovali Ružomberčan Stanislav Novák, žijúci v Bratislave s Miroslavom Žilíkom. V kategórii žien zvíťazili Alexandra Bagiová a Michaela Dubeňová,“ hodnotil dospelácky „podnik“ za účasti 11 mužských a 8 ženských dvojíc, hlavný člen organizátorského súkolia 20 – ročný Marián Janovec. Ten spolu s bratom Jonášom vytvoril tandem, ktorý v silnej konfrontácii skončila na 5. mieste.

Na Beach Family Day si dalo „stretko“ desať rodín. „Bola to veľmi pekne strávená nedeľa. Išlo o dve súťaže, rodičov s deťmi a detských dvojíc,“ uviedol predseda VO One Ružomberok Tomáš Varga.

Už v sobotu (2. júla) sa v tamojšom areáliku s tromi ihriskami bude konať ďalší významný event pod vysokou sieťou. Pôjde o California Beach Cup 2022 v mixe.

Z výsledkov

California Beach Cup 2022 – muži: 1. Novák, Žilík, 2. Šmahel, Moravčík, 3. Krajčo, Konc (všetci Bratislava), ženy: 1. Bagiová, Dubeňová, 2. Kubš, Szabová, 3. Komadová, Ružová (všetky Bratislava).

Beach Family Day – rodičia s deťmi: 1. Tomáš a Bianca Vargovci, 2. Janka a Tibor Lacinovci, 3. Peter a František Lazarovci, detské dvojice: 1. Marcus Páleš, Filip Pišúth, 2. František Lazar, Leonard Hatala, 3. Zuzana Dorniaková, Bianca Vargová.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia