Farmou vicemajstra sa stala Rimavská Sobota

Farmou vicemajstra sa stala Rimavská Sobota

RedakciaŠport10.7.2022

Na základe dohody o striedavých štartoch hráčov, bol v uplynulej sezóne treťoligový Tatran Oravské Veselé farmou MFK Ružomberok.

V súťažnom ročníku 2022/2023 dochádza k zmene, keď liptovský fortunaligista zobral pod svoje krídla ďalšie mužstvo z tretieho republikového poschodia – MŠK Rimavská Sobota.

Pod Čebraťom je momentálne dosť početný hráčsky káder, čo je zároveň i nevyhnutnosť. „Verím, že v najbližších dňoch nás čaká zaujímavý a bohatý program. Preto sa budeme snažiť chlapcov ´vyrotovať´ v domácej i v európskej súťaži. Pre tých, čo dostanú menej príležitostí, alebo vznikne potreba, aby sa rozohrali po nejakých zraneniach, využijeme dohodu s Rimavskou Sobotou,“ uviedol hlavný ružomberský kouč Peter Struhár.

Tréner vicemajstra verí, že aj na Gemeri všetko bude fungovať ako doteraz na Orave. „Uplynulý futbalový rok sa nám takáto forma s Oravským Veselím jednoznačne osvedčila. Chlapci tam radi chodili, vybudovali si aj nejaký vzťah s klubom, či s tamojšími hráčmi. Veľmi si to pochvaľovali. Určite im to po mohlo, aby nevyšli zo zápasovej kondície,“ doplnil Struhár.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia