Futbalová jar zavítala na regionálne trávniky

Futbalová jar zavítala na regionálne trávniky

RedakciaŠport27.3.2022

Cez víkend, po zimnej prestávke, naplno ožili aj futbalové stánky v regionálnych futbalových súťažiach.

V najvyššej súťaži Stredoslovenského futbalového zväzu Liptovská Štiavnica sa s Kováčovou rozišla s „egálom“ (2:2), hoci do 72. min. viedla 2:0. Od 48. min. však dohrávala bez vylúčeného Samuela Masla.

V štvrtej lige sa druhá Bešeňová, po víťazstve v Rosine 3:1, dotiahla na prvý Makov, ktorý len remizoval v Staškove 0:0. Oba tímy majú po tridsať bodov, no rovnako i tretie Kysucké Nové Mesto.

V piatej lige si Likavka priviezli dôležité body z Nižnej (2:0) a Švošov doma zdolal Sučany (5:3).

V súťažiach Liptovského futbalového zväzu v šiestej lige boli odložené tri stretnutia a jedno v siedmej lige. Zvlášť sa pozornosť stojí len druhý plný bodový zásah v siedmej lige štiavnického nováčika, ktorý vyfackal Bobrovec na jeho ihrisku 5:1.

III. LIGA

TJ Družstevník Liptovská Štiavnica - ŠK Prameň Kováčová 2:2 (1:0), 16. Koleň, 54. Gajdoš - 72. Turák, 89. Psársky.

IV. LIGA

OŠK Rosina - OŠK Bešeňová 1:3 (0:1), 65. Hruboš (z 11 m) - 14. Zošák, 74. Janiga, 85. Mário Almaský (z 11 m).

V. LIGA

FK Nižná - OŠK Likavka 0:2 (0:1), 45. Volf, 65. R. Šimo, OŠK Švošov - FO Tatran Sučany 5:3 (3:0), 8. Š. Žiara, 34. S. Lacko, 43. a 64. J. Roštek, 67. vlastný (Gallo) - 51. Zelienka (z 11 m), 75. Gallo, 87. Rác.

VI. LIGA

TJ Partizán Ľubeľa - TJ Poľana Hubová 6:1 (2:1), 11. Žákovič, 32. a 62. Čajnák, 67. Turčiak, 74. Šmigura, 77. Bezák - 20. vlastný (Tholt), TJ Štart Liptovský Ján - ŠK Agro Baník Dúbrava 4:1 (2:1), 7. a 89. Ovšiak, 38. Malacký, 68. Herčut - 23. Kubina, FC 34 Palúdzka - OŠK Lisková 4:0 (2:0), 12. a 60. Ťapaják (jeden z 11 m), 23. Živković, 68. Kokavec, OŠK Ludrová - 1. OFC Liptovské Sliače 0:1 (0:0), 88. Mikulec.

VII. LIGA

ŠK Bobrovec - TJ Družstevník Štiavnička 1:5 (1:3), 41. Kováč - 22. a 38. Kopáček, 24. Mrva, 59. Kolen, 89. Rázga, FK Liptovské Vlachy - TJ Prosiek 3:2 (1:0), 28. Hlavatý, 49. Madliak, 84. Magura (z 11 m) - 68. C. Granát, 72. P. Štefka, ŠK TJ Iskra Hrboltová - TJ Liptov Vavrišovo 2:1 (1:0), 27. Petro, 79. Smitek - 83. Fonferko (z 11 m), TJ Družstevník Liptovský Trnovec - ŠK Lúčky - kúpele 2:6 (0:3), 47. Fiačan (z 11 m), 89. M. Guráň - 3. Fula, 18., 68. a 88. F. Baran (1 z 11 m), 20. a 82. Vyšný, TJ Ďumbier Uhorská Ves - ŠK Demänová 4:1 (2:1), 4. a 87. Šimovček, 28. Plocha (z 11 m), 49. Krajčuška - 42. Koštial, TJ Sokol Beňadiková - TJ Družstevník Východná 8:0 (2:0), 21., 77. a 89. Kováč, 24. Čajka, 65. Lenčo, 70. a 87. Pastva, 81. M. Šimček.

VIII. LIGA

OFK Podtureň - TJ Gôtovany 5:0 (2:0), 25. a 85. L. Vozárik, 27. a 65. M. Vozárik, 75. Z. Mlynarčík, TJ Valaská Dubová - TJ Tatran Liptovské Revúce 1:1 (1:1), 40. Maga - 11. Hariň, ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová - OŠK Svätý Kríž 0:3 (0:2), 11. Húlek, 23. R. Tomčík, 55. F. Tomčík, TJ Tatran Hybe B – OŠK Jamník 1:0 (0:0), 73. Lehotský (z 11 m).

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia