Futbaloví dorastenci a žiaci už majú prestávku

Futbaloví dorastenci a žiaci už majú prestávku

RedakciaŠport20.6.2020

Po uvoľnovaní opatrení sa postupne „prebrali“ aj mládežnícke futbalové tímy MFK Ružomberok. V posledných týždňoch už všetky trénovali naplno, no prichádza prestávka.

V piatok skončili dorastenecké a žiacke výbery, ešte týždeň sa budú stretávať ´prípravkári´, keďže tí sa do tréningového procesu vrátili neskôr. Starší a mladší dorastenci bežnú prípravu na nový súťažný ročník odštartujú 6. júla. Ich súťaže by mali začať už 1. augusta. V žiackych kategóriách ešte nepoznáme termíny prvých kôl,“ uviedol pre náš portál športový riaditeľ mládeže MFK Ružomberok Peter Tomko.

Zvedaví sme, či oproti sezóne 2019/2020 sa v „mladej“ sekcii chystajú nejaké zmeny. „Zatiaľ sme nastavení na doterajšiu štruktúru družstiev vrátane dievčenských a žien. No ešte nič nemáme schválené vedením klubu,“ reagoval Tomko.

Neočakávajú sa ani väčšie posuny na trénerských postoch. „Nikto by nemal odísť, ale ani prísť. K nejakým pohybom ale dôjde v rámci klubu. Aj tieto náležitosti by mali byť uzatvorené do konca tohto mesiaca,“ doložil mládežnícky športový direktor.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia