Kapitána Ruže zradil členok

Kapitána Ruže zradil členok

RedakciaŠport19.9.2018

V úvodných siedmich fortunaligových dueloch kapitán MFK Ružomberok Ján Maslo odtiahol kompletnú minutáž, ale v sobotu 15. septembra) v Zlatých Moravciach jeho meno prekvapujúco chýbalo v zostave tímu trénera Davida Holoubka.

„Na tréningu som si podvrtol členok, bolo to dosť bolestivé, nepustilo ma to do zápasu,“ vysvetľoval takmer dvojmetrový pilier ružomberských zadných radov.

Momentálne J. Maslo zase s mužstvom „zarezáva“ a verí, že v sobotu mu už noha dovolí v 9. kole najvyššej súťaže nastúpiť proti Podbrezovej. „Niektoré veci na tréningu robím ešte opatrnejšie, ale dúfam, že už to bude dobré.“

Rodák z Oravy v predchádzajúcich troch sezónach v drese MFK zakaždým mal na svojom konte po 28 zápasových zárezov. „Vyskytli sa aj nejaké zranenia, no musím zaklopať na drevo, čo sa týka liečenia boli len krátkodobého charakter,“ dodal Ján Maslo, ktorý na v slovenskej najvyššej futbalovej súťaži zatiaľ odohral 223 duelov a svoju doterajšiu kariéru spojil tiež s ukrajinským Volyňom Luck a kazašským Šachtarom Karagandy.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia