Klačno Open s dynamickým statusom

Klačno Open s dynamickým statusom

RedakciaŠport19.9.2022

Tradičný tenisový turnaj amatérov Klačno Open v dvojhre pri svojej 13. kapitole mal v sobotu trochu diétnejšieho „pavúka“ ako v minulosti bývalo zvykom. Jeho riaditeľ Milan Sekera na antukových kurtoch Fitnes centra California privítal, samozrejme okrem seba, ešte devätnásť mužov a šesť žien.

Všetko sme chystali na 10. septembra, ale kvôli avizovanému dažďu došlo k posunu podujatia o týždeň neskôr. Tiež počasie nebolo ideálne, no napokon v sobotu až na záver finálového duelu ženskej dvojhry, ktorý sa pred tmu nedohral, sme všetko stihli za jeden deň. ´Baby´, keď bude krajšie, svoj duel dotiahnu. Zmenili sme aj hrací formát, predovšetkým skrátili, aby sa turnaj neposunul do nedele, keď už bolo absolútne nevyhovujúce počasie. Kvôli novému termínu, bolo menej mimo ružomberských účastníkov, hlavne čo sa týka žien. Som však rád, že sme to zvládli a ľudia z našich dvorcov odchádzali spokojní. Chutil im aj guľáš, veď chodili na dupľu,“ povedal pre náš portál M. Sekera.

Z výsledkov: I. liga muži – finále: Borový – Hatala 6:1, 6:1 (obaja Ružomberok), o 3. miesto: Plávka (Liptovské Sliače) – Straňák (Ružomberok) 6:0, 6:3, II. liga muži – finále: Babic – Sloboda 6:2, 6:2 (obaja Ružomberok), o 3. miesto: Hlačina – Páleš 6:0, 6:2 (obaja Ružomberok), muži nad 60 rokov: 1. Sekera (Ružomberok), ženy – finále: Sekerová – Hatiarová 6:4, 4:4, nedohrané, o 3. miesto: Kozolková (Bratislava) – Kelčíková (Ružomberok) 7:5, 6:3.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia