Kostadinov sa z úspechu tešil  aj s ružomberskými spoluhráčmi

Kostadinov sa z úspechu tešil aj s ružomberskými spoluhráčmi

RedakciaŠport20.11.2020

Dnes, po trinástich dňoch, opäť kľučku na ružomberskej kabíne stláčal aj Tihomir Kostadinov. Vtedy ešte jeho spoluhráči ani netušili, že ich čaká milé prekvapenie. Reprezentant Severného Macedónska totiž všetkým, vrátane členov realizačného tímu „áčka“, zaplatil večeru.

Chcel som sa podeliť o moju radosť z postupu na majstrovstvá Európy a tak priniesť nejaký vklad do kabíny. Ešte z domu som telefonoval s vedúcim mužstva Petrom Adamčiakom, aby mi s mojim nápadom pomohol. Myslím si, že chlapci boli prekvapení, samozrejme, prijímal som aj gratulácie. Len škoda, že kvôli COVID-19 sme si nemohli sadnúť v žiadnej reštaurácii. Napokon aj naše domáce oslavy historického úspechu futbalu v krajine boli výrazne poznačené pandémiou,“ povedal pre náš portál 24 – ročný Kostadinov, ktorý so Severným Macedónskom postúpil na budúcoročné majstrovstvá Európy, po víťazstve v Tbilisi nad Gruzínskom (1:0) a počas asociačného termínu si pripísal i ďalšie medzištátne čiarky v zápasoch Ligy národov proti Estónsku (2:1) a s Arménskom (0:1).

„Včera som celý deň cestoval, najprv to bol letecký presun zo Skopje do Viedne a potom som z Bratislavy pokračoval autom do Ružomberka, aby som stihol dnešný tréning,“ pripojil uveličený ružomberský stredopoliar, ktorý zajtra vyráža s ružomberskou výpravou do Zlatých Moraviec na fortunaligový duel proti Seredi.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia