Miesto lopty bowling, celuloidová loptička, biliard a stolný futbal

Miesto lopty bowling, celuloidová loptička, biliard a stolný futbal

RedakciaŠport24.3.2022

V stredu (23. marca) ružomberskí futbalisti najprv odkrútili dve plnohodnotné tréningové jednotky, aby potom svoj „plac“ našli v moteli Ranč v Černovej. Tu sa počas asociačnej prestávky boli trochu odreagovať, vyvetrať hlavy i utužiť kolektív.

Kristóf Domonkos, ktorý v zime prišiel pod Čebrať z druholigového Komárna, na ružomberskej adrese absolvoval takýto teambuilding prvý raz. „Bolo to super. Aj preto, že v Ružomberku je skvelá partia. Takéto akcie ju ešte vylepšia,“ vyhlásil stredopoliar MFK. „Ja som si trochu zahral bowling, no boli aj iné možnosti.“ Rodákovi z Galanty sa zapáčilo i netradičné menu, keď futbalisti si pochutnali na guláši, no na stole nechýbala ani klobáska. „Áno, trochu sme zhrešili, mne osobne už takýto chod strašne chýbal. Ani sa nepamätám, kedy predo mnou na stole boli podobné dobroty. Chutil mi aj radler, ktorý najviac išiel na odbyt. Osobne vôbec nepotrebujem alko pivo, navyše, bol som i v roly šoféra.“

Keď je voľný víkend, takéto spestrenie každému padne vhod. Tak, ako aj v minulosti. Ja som si zahral bowling a stolný tenis, no chalani sprobovali aj biliard, či stolný futbal. Aj sme si pochutili, ale to tiež patrí k takémuto vypnutiu. Po dvoch tréningoch bola cítiť aj únavu, no myslím si, že každý si to užil. Posedelo sa, porozprávalo,“ pripojil svoj názor aj ľavý bek Ruže Matej Madleňák.

Ešte pripomeňme, že najbližší zápas momentálne tretieho tému tabuľky čaká 1. apríla v Žiline.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia