Mildeho memoriál - V Koniarni sa predstavilo 84 stolných tenistov

Mildeho memoriál - V Koniarni sa predstavilo 84 stolných tenistov

RedakciaŠport3.9.2018

Za dvanástimi stolmi sa predstavilo 84 hráčov, keď medzinárodný punc, podobne ako v minulých rokoch, podujatiu dodali účastníci z Ukrajiny a Poľska. Dvojhru ovládol siedmy hráč republikového rebríčka Milan Bardoň, ktorý bol aj nasadený ako „jednotka“. Súťaž družstiev mužov O putovný pohár primátora mesta sa stala záležitosťou dvojice Pavol Mego a Roman Rezetka, ktorá spolu hráva v nemeckom klube SV Schott Jena.

V akcii bolo aj desať členov poriadajúceho ŠKST Ružomberok. „Určite pochvalu si zaslúžia Andrej Kaššay a Martin Truska, ktorý sa prebojovali do ´osmičky´. Kaššay dokázal zdolať aj Martina Jaslovského, finalistu súťaže družstiev, ktorý hrá v tretej nemeckej lige,“ povedal pre náš portál tréner ružomberských stolných tenistov a riaditeľ memoriálu Dalibor Jahoda.

Výsledky: dvojhra muži - semifinále: Bardoň (Hontianske Trsťany-Dudince) - Kalužný (Elizza Praha - ČR) 3:1, Sitak (Ukrajina) - Lelkeš (SK Vydrany) 3:0, finále: Bardoň - Sitak 3:1, dvojčlenné družstvá - finále: Mego, Rezetka (obaja SV Schott Jena - Nem.) - Lelkeš (SK Vydrany), Jaslovský (DJK SPVGG Effeltrich - Nem.) 2:1.

Foto: Najlepší štyria v dvojhre mužov

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia