Monaco Grad Prix ovládol M. Kelemen

Monaco Grad Prix ovládol M. Kelemen

RedakciaŠport25.8.2022

Futbalisti MFK Ružomberok po včerajšom víťazstve v 2. kole Slovnaft Cupu v Liptovskej Teplej (2:0), mali dnes trochu špecifický program. Najprv bolo mužstvo vidieť na štadióne pod Čebraťom a poobede sa hráči spolu s realizačným tímom vybrali do Závažnej Poruby, do tamojšej motokárovej haly - Monaco Grand Prix.

„Doobeda chalani odrobili klasický tréning, kde sme sa zamerali na nejaké varianty vedenia útokov a ich finalizáciu. Potom bol spoločný obed a ďalej nasledovalo teambuldingové popoludnie. Zašli sme si na motokáry, čo bol svojim spôsobom i test odvahy chlapcov. Bolo vidno, že takáto aktivita ich chytila. Najlepší bol útočník Marko Kelemen, ktorý aj na tamojšej dráhe dokázal, že je dravec,“ objasňoval štvrtok kouč ružomberského mužstva Peter Struhár.

Tri dni pred zápasom s aktuálnym slovenským šampiónom Slovanom Bratislava mal vicemajster trochu netradičné menu. „Áno, hráme s majstrom a v tomto týždni, ktorý je dlhší, keďže proti bratislavskému tímu nastúpime až v nedeľu, bol na to vhodný priestor. Takisto chlapci už dlhšie hovorili, že by bolo dobre stráviť spoločne nejaký čas. Navyše v lete do mužstva prišlo veľa nových hráčov. Aj touto formou sme sa snažili kolektív stmeliť a vidieť chalanov i v iných aktivitách, nielen na ihrisku,“ vravel ďalej Struhár.

Zajtra má MFK voľno a hráči sa zase stretnú v piatok na predzápasovom tréningu.

Dnes všetci z „realizáku“ boli veľmi zvedaví, ako dopadne večerná odveta play-off Konferenčnej ligy Slovan Bratislava – HŠK Zrinski Mostar, pretože dosť môže odkryť zostavu „belasých“ v nedeľu pod Čebraťom.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia