Na strednom Slovensku a v Liptove dospelí skompletizujú jesenný pogram

Na strednom Slovensku a v Liptove dospelí skompletizujú jesenný pogram

RedakciaŠport29.5.2021

Všetko nasvedčuje tomu, že v súťažiach Liptovského futbalového zväzu (LFZ) sa u mužov, teda v VI., VII. a VIII. lige dokončí jesenný program a tak spoznáme postupujúce i zostupujúce celky.

„Akurát sme všetko posunuli o týždeň,“ upozornil na poslednú zmenu predseda LFZ Igor Repa. „Na nedeľu 6. júna sme nariadili dve dohrávky, jednu v siedmej Uhorská zväz – Iľanovo a druhú v ôsmej lige Jamník - Štiavnička. Na 13. júna je naplánované v šiestej a siedmej lige kompletné dvanáste kolo a na 20. júna trináste. Čo sa týka ôsmej ligy, tá po spomínanom dohrávanom stretnutí bude mať celý jesenný program za sebou.“

LFZ zároveň ráta, že sa odohrajú aj nejaké kolá žiackych a dorasteneckých súťaží. Tu ešte dátum reštartu nebol stanovený. Naopak zväz už naplánoval dva turnaje U 10 v Bešeňovej a v Liptovskej Ondrašovej.

Stredoslovenský futbalový zväz (SsFZ) definitívne rozhodol u mužov dohrať všetky súťaže – tretiu, štvrtú a piatu ligu. „Súťaže dospelých budú vyhodnotené po ukončení jesennej časti. Normálne určíme postupujúcich a vypadávajúce tímy,“ uviedol pre futbalnet.sk predseda SsFZ Jozef Paršo. Mládež ale nebude pokračovať a všetky ligy boli anulované.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia