Plážový turnaj regiónu Stred

Plážový turnaj regiónu Stred

RedakciaŠport15.7.2022

Bol to prvý z troch turnajov v plážovom volejbale, kategórie U 16, skupiny Stred. Včera na pieskových dvorcoch Fitness centra California obe súťaže ovládli domáce tímy, u chlapcov Matúš Makónyi s Richardom Petrufom a medzi dievčatami Sára Vlková a Ema Stankovianska.

Netajím, čakali sme väčšiu účasť. V oboch kategóriách štartovalo po päť dvojíc, u dievčat všetko domáce a chlapčenskej súťaži aj tri mimoružomberské. Veď na týchto turnajoch sa bojuje o postup na majstrovstvá Slovenska,“ uviedol predseda hostiteľské Beachvolleyballového clubu Ružomberok Tomáš Varga.

Dnes zase, v rovnakom formáte, bola na Klačne v akcii kategória U 14, no ešte s diétnejším zastúpením – dve dvojice chalanov a tri „báb“.

Výsledky: U 16 – chlapci: 1. M. Makónyi, R. Petruf (Ružomberok), 2. Lábaj, Slávik (obaja Žilina), 3. A. Páleš, Bagi (obaja Ružomberok), dievčatá: 1. Vlková, Stankovianska, 2. Muríňová, Obertová, 3. Grejtáková, Dorniaková (všetky Ružomberok), U 14 – chlapci: 1. Lazár, M. Páleš (obaja Ružomberok), 2. Gubiš, Brygin (obaja Žilina), dievčatá: 1. Uharčeková, Halabuková (obe Levice), 2. Horváthová, Škutová (obe Ružomberok), 3. Čverčková, Balážová (obe Martin).

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia