Po litovskej prekážke, prichádza lotyšská

Po litovskej prekážke, prichádza lotyšská

RedakciaŠport18.7.2022

Vo štvrtok (21. júla) futbalisti MFK Ružomberok v úvodnom zápase 2. predkola Konferenčnej ligy (KL) o 18:30 hod. nastúpia proti štvrtému tímu uplynulého ročníka lotyšskej ligy FC Riga, ktorému v aktuálnej sezóne „doma“ po 21. kole patrí tretia priečka.

Už dnes (18. júla) sa začal v pokladni pri vstupe na východnú tribúnu štadióna predaj vstupeniek a bude pokračovať zajtra a v stredu od 12:00 do 16:00 hod. V deň zápasu si záujemcovia môžu lístky kúpiť od 08:00 do 12:00 hod. a potom od 16:30 hod.

Cez prestávku pohárového duelu opäť príde na rad žrebovanie atraktívnej tomboly, keď v osudí budú všetky vstupenky. Spoznáme deväť výhercov, pričom prvá cena je playstation, druhá smart telefón, nasleduje päť poukazov na nákup výrobkov akciovej spoločnosti Tauris v hodnote po 100 eur a dve certifikované futbalové lopty.

Slovenský vicemajster, ktorý, po včerajšom víťaznom fortunaligovom dueli v Skalici (2:0), poobede trénoval na hlavnej hracej ploche štadióna pod Čebraťom, sa dnes dozvedel zo švajčiarskeho Nyonu, kde sa žrebovali európske poháre, aj meno prípadného súpera v 3. predkole KL, ak by vylial Rigu. Je to portugalský tím FC Gil Vicente. Opäť by "Struhárovci" najprv hrali doma a to už 4. augusta. Len mimochodom, žiadne mužstvo z Portugalska ešte nikdy do centra dolného Liptova nezavítalo.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia