Pod Čebrať ( v jeseni) 8 - gólový Domonkos z Komárna

Pod Čebrať ( v jeseni) 8 - gólový Domonkos z Komárna

RedakciaŠport3.1.2022

S ružomberskými futbalistami 7. januára prípravu na jarné boje otvorí aj ofenzívny stredopoliar Kristóf Domonkos, naposledy hráč druholigového KFC Komárno. Momentálne tretí tím tabuľky s novou posilou podpísal kontrakt do 31. mája 2024.

Tohto chlapca som si všimol ešte v druholigovom zápase ružomberského ´béčka´ proti Komárnu, keď som robil asistenta Ladislavovi Peckovi v sezóne 2019/2020. Vtedy sme v Komárne prehrali 0:4 a Kristóf nám strelil jeden gól. Už vtedy ma zaujal ako rozdielový hráč,“ uviedol na adresu 23 – ročného odchovanca Dunajskej Stredy tréner MFK Ružomberok Peter Struhár.

Nie je tajomstvom, že klub spod Čebraťa už dlhšie mal tohto galantského rodáka v hľadáčiku. „Hráča som videl aj na vlastné oči , takisto na zaujali jeho štatistiky. S ôsmimi gólmi a siedmimi asistenciami bol v jesennej časti asi najproduktívnejším mužom II. ligy. Takže dosť si od neho sľubujeme,“ pokračoval Struhár.

Na otázku, aké očakávania s príchodom Domonkosa klub spíja, Struhár odvetil: „Mal by zvýšiť našu útočnú efektivitu. Je to futbalista s dobrou strelou, takisto s dobrou prihrávkou, ktorý šikovne zahráva aj štandardné situácie. Bude alternatívou do našej ofenzívy a tiež zvýši konkurenciu v tíme.“

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia