Pod Čebraťom sa zatiaľ netrénuje

Pod Čebraťom sa zatiaľ netrénuje

RedakciaŠport24.3.2021

V sobotu ružomberskí futbalisti, napriek tomu, že už ich rady boli zdecimované covidom, vyhrali nad Michalovcami 2:0. Odvtedy sa však do kabíny, ani na ihrisko nevrátili.

Dnes sme absolvovali PCR testy. Ako ďalej, zariadime sa podľa výsledkov. Uvidíme, koľko hráčov zostalo zdravých. Musela uplynúť určitá doba, od posledného zápasu, teda odvtedy, čo mužstvo bolo spolu, preto sa testovalo až dnes. Chlapci s negatívnym výsledkom by sa zajtra mohli vrátiť do tréningového procesu. Keď aj začneme, v danej situácii, nebude to v štandardných podmienkach, ale za sprísnených opatrení,“ povedal pre náš portál asistent trénera MFK Ružomberok Marek Sapara. Spoločná šatňa, či sprchy, na to chlapci v najbližších dňoch určite budú musieť zabudnúť.

Hneď po sobotňajšom „majstráku“ sa rady „zamorených“ rozšírili, na základe antigénových testov, o ďalších hráčov – Gereca a Filinského.

Momentálne má Fortuna liga asociačnú prestávku. Mužstvá sa na ihriská vrátia až na ďalší víkend. Ružomberok najbližšie čakajú dva zápasy vonku – 3. apríla v Nitre a 10. apríla v Senici.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia