Pohár predseda MFK Ružomberok

Pohár predseda MFK Ružomberok

RedakciaŠport27.3.2023

Mládežnícka sekcia ružomberskej „koženej“ pravidelne organizuje vlastné turnaje. Teraz to bol Pohár MFK Ružomberok v kategórii U 10. Na umelej tráve v Černovej išlo o konfrontáciu šiestich družstiev, z toho dve vyskladali hostitelia. Najväčší, víťazný pohár si odniesli chlapci FC Košice.

Aj keď sa odovzdávali poháre a medaily, výsledky v tejto kategórii sme dáko neriešili. Hlavný cieľ bol zahrať si s kvalitnými súpermi. Do akcie boli výrazne zaangažovaní aj rodičia našich ´decák´, ktorí výrazne pomohli. Myslím si, že máme za sebou pekné a vydrené podujatie, Aj deti si to určite užili.“ uviedol šéf ružomberských prípraviek Róbert Hazucha.

Záverečné vyhlásenie výsledkov, aj s ocenením, sa uskutočnilo za účasti primátora mesta Ľubomíra Kubáňa, prezidenta MFK Ružomberok Ľubomíra Golisa a športového riaditeľa mládeže hostiteľského klubu Petra Penova.

Konečné poradie: 1. FC Košice, 2. Tatran Prešov, 3. MFK Ružomberok I, 4. FK Pohronie Žiar nad Hronom/Dolná Ždaňa, 5. MFK Ružomberok II, 6. ViOn Zlaté Moravce.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia