Pokračovala stolnotenisová extraliga

Pokračovala stolnotenisová extraliga

RedakciaŠport7.2.2022

V záverečnom dvojkole základnej časti stolnotenisovej extraligy muži ŠKST Ružomberok v Čadci najprv zdolali tamojšie „béčko“ 6:1 a na druhý deň podľahli domácemu A tímu 2:6.

Prvý zápas bol fajn, viac – menej pohodička. V druhom súperovi výrazne tromi výhrami pomohol Jakub Goldír, ale aj tak sme sa mohli dotiahnuť na štyri body a vynútiť si štvorhru. Na mysli mám dva päťsetové prehraté stretnutia Martina Trusku a Tobiáša Pinduru,“ uviedol pre náš portál člen ružomberského tímu Andrej Kaššay. ŠKST na Kysuciach chýbal kvôli reprezentačným povinnostiam mladý Samuel Arpáš, ktorý je dôležitým článkom základnej zostavy tímu spod Čebraťa.

V ženskej extralige bolo v sobotu na programe 6. a 7. kolo. Družstvo ŠKST Ružomberok remizovalo v Majcichove 5:5 a prehralo v Topoľčanoch 2:6. „V tíme šarapatila korona, a tak sme nemohli nastúpiť v najsilnejšej zostave, čo sa premietlo aj do výsledkov,“ podotkol Marián Bystričan, ktorý ružomberské dievčatá koučoval.

Muži: MŠK Čadca B – ŠKST Ružomberok 1:6, Kaššay 3, Truska 2, Pindura 1, MŠK Čadca A – Ružomberok 6:2, Truska a Kaššay po 1.

Ženy: TTC Majcichov – ŠKST Ružomberok 5:5, Korf a Divinská po 2, Dziewiczová, ŠKST Topoľčany – Ružomberok 6:2, Divinská a Dziewiczová po 1.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia