Pokračovali regionálne futbalové súťaže

Pokračovali regionálne futbalové súťaže

Ján SvrčekŠport4.9.2023

V súťažiach Stredoslovenského futbalového zväzu mužstvá z Ružomberského okresu nemali príliš vydarený víkend. V majstrovstvách regiónu Liptovská Štiavnica a Bešeňová doma nezískali ani bod, Likavku vybavila Blatnica do prestávky, a tak na ihrisku potešil nielen výsledkom, no taktiež výkonom nováčikom V. ligy Švošov. Do Liptovskej Teplej diváci ani na futbal nešli, keďže Nižná to vzdala bez boja a v piatok definitívne potvrdila, že nepricestuje.

V siedmej lige pokračuje „lauf“ Dúbravy a na úplnom chvoste sa nachádza s bodovou nulou Hrboltová. V ôsmej lige prvý raz horkosť prehry pocítila Hubová v Partizánskej Ľupči, ktorá spolu s Liptovským Jánom má stále plný bodový nástrel.

IV. LIGA

TJ Družstevník Liptovská Štiavnica - ŠK Prameň Kováčová 1:2 (0:1), 83. A. Omasta (z 11 m) - 16. Slovák, 65. Vronský, 150 divákov, OŠK Bešeňová - TJ Tatran Krásno nad Kysucou 1:3 (0:0), 49. Teličák - 63. a 68. Podmanický, 72. Krela (z 11 m), 50 divákov.

V. LIGA

OŠK Švošov - ŠK Závažná Poruba 3:0 (2:0), 2. a 9. Dauda, 78. Marcoň, 150 divákov.

VI. LIGA

OŠK Renop Liptovská Teplá – FK Nižná 3:0, kont., TJ Družstevník Blatnica - OŠK Likavka 4:0 (4:0), 5. a 39. Červeň, 32. Kucej, 37. Hrončo, 120 divákov.

VII. LIGA

OŠK Lisková - TJ Tatran Hybe 2:2 (1:1), 37. vlastný (Stano), 66. Sekan - 26. Buša, 56. D. Bachar, 120 divákov, OFK Liptovská Lúžna - ŠK Lúčky - kúpele 0:0, 160 divákov, ŠK Agro Baník Dúbrava - TJ Družba Smrečany/Žiar 5:0 (3:0), 3., 49. a 75. Laco, 26. Čavrnoch, 36. Tomo, 65 divákov, 1. OFC Liptovské Sliače - TJ Máj Černová 1:1 (0:0), 48. Huntoš - 81. Orgoník, 300 divákov, OŠK Ludrová - TJ Družstevník Liptovská Kokava 2:0 (0:0), 73. Oravec, 75. Lazík, 20 divákov, ŠK TJ Iskra Hrboltová - ŠK Kriváň Važec 2:3 (0:1), 49. a 66. Sršeň - 42. a 69. Ilavský, 87. P. Alexy, 55 divákov, TJ Iľanovo - TJ Partizán Ľubeľa 0:1 (0:1), 44. Gejdoš, 100 divákov.

VIII. LIGA

TJ Družstevník Východná - TJ Sokol Komjatná 0:2 (0:1), 4. Kubernát, 61. Jeleník (z 11 m), 66 divákov, ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová - TJ Štart Liptovský Ján 0:2 (0:1), 36. Malejka, 90. Žiak, 20 divákov, ŠK Bobrovec - TJ Družstevník Liptovský Trnovec 3:1 (1:0), 16. Harman, 55. Kováč, 71. Danko - 86. M. Guráň (z 11 m), 85 divákov, TJ Prosiek - OFK Podtureň 8:0 (3:0), 18. vlastný (Krivulčík). 19. M. Švárny, 35. a 72. Guráň, 50. P. Štefka, 54. F. Štefka, 81. Baniak, 83. Kožuškanič, 30 divákov, OFK Partizánska Ľupča - TJ Poľana Hubová 2:0 (1:0), 9. V. Tholt (z 11 m), 54. Breyer, 87 divákov, OŠK Jamník - TJ Liptov Vavrišovo 1:2 (0:0), 76. Choma (z 11 m) - 55. Krajčírik, 88. Račko, 55 divákov, TJ Tatran Liptovské Revúce - TJ Družstevník Štiavnička 0:3 (0:1), 12. Červeň, 54. Rázga, 81. Katona, 100 divákov.

IX. LIGA

TJ Valaská Dubová - TJ Ďumbier Uhorská Ves 0:1 (0:0), 90. Čonka, 40 divákov, TJ Liptovský Ondrej - FK Liptovské Vlachy 1:4 (1:2), 45. J. Pleva - 17. a 89. Magura, 24. Gočal, 78. Chlebo, 35 divákov, ŠK Demänová - TJ Gôtovany 3:2 (2:1), 25. a 49. Vodička, 38. Húska - 29. Nízky, 55. Rajniak, 50 divákov.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia