Pokračovali regionálne futbalové súťaže

Pokračovali regionálne futbalové súťaže

Ján SvrčekŠport18.9.2023

V súťažiach Stredoslovenského futbalového zväzu sa v 6. kole zrodil prvý bodový nástrel Liptovskej Štiavnice, tiež prvá nula Švošova a hokejový výsledok v Liptovskej Teplej.

V siedmej lige zvlášť za povšimnutia stoja víťazstvá Liskovej v Dúbrave (2:1) a Liptovských Sliačov (pred 433 divákmi) nad Ľubeľou (3:1).

V ôsmej lige sa konečne výhry dočkala Hrboltová, keď odniesli si to Lúčky – 5:0.

IV. LIGA

TJ Družstevník Liptovská Štiavnica - TJ Sokol Medzibrod 2:1 (1:0), 45. Mihálik, 80. Trnkócy - 52. Pánik, 160 divákov, TJ Sokol Zubrohlava - OŠK Bešeňová 1:4 (1:1), 15. S. Ratičák - 18. a 90. Š. Zošák, 61. A. Bartoš, 89. L. Teličák, 250 divákov.

V. LIGA

OŠK Švošov - FK Tatran Turzovka 1:4 (1:1), 19. Dauda - 23. R. Šmahajčík, 74. Polka, 84. Poláček, 90. Valčuha, 200 divákov.

VI. LIGA

OŠK Renop Liptovská Teplá - FK Slovan Trstená 7:3 (3:0), 11. Kvasničák (z 11 m), 23. a 65. Šimo, 44. Matula, 73. a 86. Sališ, 78. Almaský - 47. Byra, 58. Lima (z 11 m), 61. De Menezes, 150 divákov, OŠK Pribiš - OŠK Likavka 4:0 (3:0)

Góly: 6. Š. Válek, 8. Staš, 30. Šeliga, 80. Sučák (z 11 m), 150 divákov.

VII. LIGA

1. OFC Liptovské Sliače - TJ Partizán Ľubeľa 3:1 (0:0), 50. a 80. Demčo, 59. Gejdoš - 67. M. Hazucha, 433 divákov, TJ Družstevník Liptovská Kokava - ŠK Kriváň Važec 1:2 (1:1), 14. Kapitáň - 18. Pavličko, 58. Gallovič, 50 divákov, OFK Liptovská Lúžna - TJ Tatran Hybe 1:1 (1:0), 32. Tišťan - 55. Šveda, 70 divákov, ŠK Agro Baník Dúbrava - OŠK Lisková 1:2 (0:1), 63. Danaj - 19. vlastný (Vigoda), 90. O. Kubala, 200 divákov, OŠK Ludrová - TJ Máj Černová 3:3 (1:2), 17. Fides, 59. Droppa, 76. M. Uram - 1. Lacko, 12. a 47. Varga, 150 divákov, ŠK TJ Iskra Hrboltová - ŠK Lúčky - kúpele 5:0 (2:0), 23. Mudroň, 34. a 77. Sršeň, 47. Petro (z 11 m), 83. Paluga, 55 divákov, TJ Iľanovo - TJ Družba Smrečany/Žiar 5:4 (4:3), 8. Kandera, 12. Droppa, 27. Mikuláš, 45. Burdel, 68. Knapčík - 4. a 29. M. Labaška (1 z 11 m), 43. a 70. Šimún, 90 divákov.

VIII. LIGA

TJ Sokol Komjatná - TJ Liptov Vavrišovo 5:0 (2:0), 3., 66. a 77. T. Lacko (1 z 11 m), 39. a 63. Maťokár, 100 divákov, TJ Tatran Liptovské Revúce - TJ Poľana Hubová 3:3 (2:1), 19. a 38. Mastiš, 88. Gajdoš - 32. Dziadek (z 11 m), 60. Durdiak, 62. Olos, 75 divákov, TJ Družstevník Východná - TJ Štart Liptovský Ján 1:8 (0:5), 88. Ilavský - 8. M. Perašín, 12. Žiak, 14., 35. a 58. Kováč (1 z 11 m), 28. P. Perašín, 56. a 89. Šimček, 25 divákov, ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová - TJ Družstevník Štiavnička 4:1 (1:1), 36. Rázga, 62. Pokorný, 76. Zeleňák, 80. Krčah - 33. M. Šiška, 70 divákov, ŠK Bobrovec - OFK Podtureň 2:0 (0:0), 52. F. Danko, 84. Simonka, 50 divákov, OŠK Jamník - TJ Družstevník Liptovský Trnovec 5:5 (3:3), 17. Paukovček, 19. Haluška, 40. a 72. Miartan, 53. Majláth - 5. Mikuš, 37., 39., 56. a 67. Fiačan (2 z 11 m), 29 divákov, OFK Partizánska Ľupča - TJ Prosiek 1:2 (0:0), 76. Šmigura - 70. M. Granát, 84. P. Štefka, 60 divákov.

IX. LIGA

TJ Valaská Dubová - FK Liptovské Vlachy 4:3 (1:2), 36., 61. a 77. Kučera (1 z 11 m), 81. M. Holubčík - 12. Rybársky, 25. Hlavatý, 64. Gočal, 50 divákov, OŠK Svätý Kríž - TJ Liptovský Ondrej 6:2 (4:2), 9. a 29. R. Španko, 22. Dorniak, 24. Repa, 69. a 85. P. Španko - 2. a 37. Krišanda, 20 divákov, TJ Ďumbier Uhorská Ves - TJ Gôtovany 2:4 (0:3), 68. a 86. Javorek (1 z 11 m) - 3. a 39. Nízky, 26. a 81. Bubniak, 98 divákov.

Foto: Nina Krúpová, facebook OŠK Lisková

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia