Pokračovali regionálne futbalové súťaže

Pokračovali regionálne futbalové súťaže

Ján SvrčekŠport3.6.2024

Futbalisti Liptovskej Štiavnice sa zo Stráňav vrátili s prázdnymi rukami, ale neskončia v štvrtej lige na poslednom mieste, pretože ich najväčší rival Tvrdošín doma podľahol Príbelciam 0:2.

V piatej lige Švošov už v piatom zápase v rade vyšiel naprázdno, keď na vlastnom ihrisku podľahol Rosine 2:3.

V VI. lige Liptovská Teplá v Pribiši potvrdila rolu lídra a vyhrala 2:0. Blamáž zažila posledná Likavka (len s desiatimi mužmi) v Bystričke – 1:13.

V najvyššej liptovskej súťaži Černová nezvládla zápas kola proti Ľubeli, ktorá ju po víťazstve 3:1, vystriedala na čele tabuľky, pričom má jeden bod k dobru.

V ôsmej lige dosť zarezonoval duel Komjatnej s Hubovou (2:1) - štyri penalty pre domácich, z toho dve chytené hosťujúcim brankárom Antonom Chrenkom a dvaja vylúčení hráči Sokola.

IV. LIGA

OŠK Baník Stráňavy - TJ Družstevník Liptovská Štiavnica 1:0 (1:0), 45. Becík, 100 divákov, ŠK Badín - OŠK Bešeňová 3:1 (2:0), 32. a 37. Slovák, 70. Rafanides - 57. Teličák, 100 divákov.

V. LIGA

OŠK Švošov - OŠK Rosina 2:3 (0:2), 69. Š. Žiara, 87. Droppa - 7. a 10. Šemik, 75. Konštiak, 100 divákov.

VI. LIGA

OŠK Pribiš - OŠK Renop Liptovská Teplá 0:2 (0:0), 57. a 82. M. Gejdoš, 170 divákov, TJ Slovan Bystrička - OŠK Likavka 13:1 (6:1), 9., 12., 40., 63., 79., 81. a 89. M. Krnáč, 20. Tkáč, 23., 36. a 83. T. Krnáč, 64. a 90. Truban - 24. Dobšinský, 120 divákov.

VII. LIGA

TJ Máj Černová - TJ Partizán Ľubeľa 1:3 (0:3), 48. Daniel - 17. a 39. M. Dunaj, 31. Vyskočáni, 250 divákov, ŠK Agro Baník Dúbrava - ŠK Lúčky - kúpele 1:9 (1:3), 9. A. Danaj – 13., 66. a 67. M. Bobček (2 z 11 m), 22. a 40. Kaplánek, 51. a 76. Baďo, 53. M. Hrbček, 82. Banáš, 120 divákov, ŠK Kriváň Važec - TJ Tatran Hybe 1:2 (1:1), 45. Žilka - 25. a 56. Buša, 200 divákov, 1. OFC Liptovské Sliače - OFK Liptovská Lúžna 2:0 (0:0), 54. E. Mikulec, 79. Moravčík, 345 divákov, TJ Družstevník Liptovská Kokava - TJ Družba Smrečany/Žiar 0:0, 68 divákov, OŠK Ludrová - OŠK Lisková 3:1 (2:0), 7. Petro, 30. L. Janovec, 76. Fides - 70. Marton, 200 divákov, ŠK TJ Iskra Hrboltová - TJ Iľanovo 0:3 (0:2)
Góly: 18. vlastný (Likavčan), 23. Burdel, 89. Mikuláš, 50 divákov.

VIII. LIGA

TJ Štart Liptovský Ján - TJ Družstevník Štiavnička 6:0 (3:0), 22. M. Perašín, 27. Malacký, 43. a 68. Praštiak, 56. Šimček, 61. Kováč, 150 divákov, TJ Sokol Komjatná - TJ Poľana Hubová 2:1 (1:1), 42. R. Kubernát (z 11 m), 90. T. Lacko (z 11 m) - 23. Zubaj, 150 divákov, OŠK Jamník - TJ Tatran Liptovské Revúce 2:2 (1:1), 36. T. Pačan, 54. Haluška - 2. Muríň, 50. F. Mastiš, 40 divákov, OFK Partizánska Ľupča - TJ Družstevník Liptovský Trnovec 1:3 (1:2), 13. Rausch - 29. Štefaniak, 32. a 69. Valent, 100 divákov, ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová - ŠK Bobrovec 1:3 (0:0), 50. Pokorný - 62. F. Danko, 78. Grajko, 80. S. Danko, 120 divákov, TJ Družstevník Východná - TJ Prosiek 0:0, 55 divákov.

IX. LIGA

TJ Valaská Dubová - TJ Liptovský Ondrej 1:3 (1:3), 35. T. Tulinský - 24. a 41. M. Fašanok, 26. Krišanda, 30 divákov, TJ Gôtovany - FK Liptovské Vlachy 0:3 (0:2), 20. a 78. Hlavatý, 38. vlastný (Kubáň), 40 divákov, OŠK Svätý Kríž - ŠK Demänová 2:1 (1:1), 39. T. Košo, 78. J. Kubáň - 25. Lobo, 50 divákov.

Foto: Monika Adamčiaková

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia