Pokračovali regionálne futbalové súťaže

Pokračovali regionálne futbalové súťaže

RedakciaŠport15.9.2019

V tretej lige si veľmi cenné druhé víťazstvo do tabuľky pripísala Liptovská Štiavnica, na jej štíte zostala do víkendu štvrtá Kováčová.

V piatej lige Švošov rozdielom triedy (3:0) pokoril Sučany, keď hetrikom zahviezdil Dávid Žiara a posunul sa na druhý „flek“ s dvojbodovou stratou na lídra Chlebníc. V Bešeňovej v súboji s Vrútkami (4:3), prítomní videli nielen gólovú úrodu, ale aj dve červené karty na domácej strane (Baran a brankár Sabaka). Likavka sa doma rozišla s Vavrečkou zmierlivo – 2:2.

V najvyššej liptovskej súťaži Dúbrava vyfackala Liptovskú Teplú (4:0) a zhodila ju z čela tabuľky. Važec rozbombardoval Liskovú (6:0) a Liptovské Sliače zase Družbu Smrečany/Žiar (5:0).

V siedmej lige nula v kolónke prehier padla už aj u Černovej, vyzmizíkovala ju Východná.

Na spodnom poschodí Liptovského futbalového zväzu pokračuje guráž Štiavničky, líder súťaže skalpoval aj v Liptovskom Trnovci.

III. LIGA

Liptovská Štiavnica – Kováčová 1:0 (1:0), E. Pastva.

V. LIGA

Bešeňová – Vrútky 4:3 (1:1), Božok, Ježovica, Kapláň, Grieš (11 m) – Rohoň 2 (1 z 11 m), Baláž, Likavka – Vavrečka 2:2 (1:2), Vorčák, Kondra – Stolárik, Kurtulík (1 z 11 m), Švošov – Sučany 3:0 (1:0), D. Žiara 3.

VI. LIGA

Dúbrava – Liptovská Teplá 4:0 (1:0), Danaj (z 11 m), Kubík, Sokol, L. Janičina, Važec – Lisková 6:0 (2:0), Chromčo 2, Durkot, M. Ilavský, Mátray, S. Ilavský, Liptovské Sliače – Smrečany/Žiar 5:0 (2:0), A. Moravčík 2 (1 z 11 m), Mikulec 2 (1 z 11 m), Tvarožný, Ľubeľa – Podtureň 0:2 (0:0), P. Kokavec (z 11 m), vlastný (Vyskočáni), Ludrová – Liptovská Lúžna 1:2 (1:0), Láclavík – A. Veselovský, J. Veselovský.

VII. LIGA

Hybe – Prosiek 2:2 (2:1), R. Bartoš, Kočí – Dobák, Guráň, Beňadiková – Demänová 4:1 (1:0), R. Perašín 2, M. Perašín, P. Pastva – Orlický, Východná – Černová 4:3 (3:2), Cibuľa 2, Hudáček, Brezina – Poliak, L. Kajan, Vavrišovo – Uhorská Ves 2:1 (1:0), Pekarčík 2 (1 z 11 m) – Kubina, Partizánska Ľupča – Lúčky 3:3 (1:2), M. Janičina, Šmigura, D. Moravčík (z 11 m) – Vyšný 3 (1 z 11 m), Podtureň – Kvačany 2:1 (1:1), T. Dzuriak 2 – Kojš, Bobrovec – Iľanovo 0:3 (0:1), Ľ. Kráľ, Devečka, Stankoviansky.

VIII. LIGA

Biely Potok – Liptovské Revúce 3:1 (2:0), J. Oravec 3 (1 z 11 m) – Hudek, Hrboltová – Svätý Kríž 4:0 (2:0), Bistiak, Tatár, Ondrovič, Frolo (z 11 m), Liptovský Ondrej – Hybe B-Kráľova Lehota 1:3 (0:2), Krišanda 2, Lehotský, Liptovský Trnovec – Štiavnička 2:3 (2:0), Grozanič, Gvoth – V. Bartánus 2, D. Kajúch, Gôtovany – Valaská Dubová 0:1 (0:0), Kozák, Vlachy – Smrečany/Žiar B 4:1 (2:0), Hlavatý 2, Rybársky, Danko – Chlistek.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia