Posledné regionálne turnaje v beach volejbale

Posledné regionálne turnaje v beach volejbale

RedakciaŠport25.8.2022

Na pieskových kurtoch Fitness centra California na Klačne sa konali tretie turnaje v plážovom volejbale, skupiny Stred, ktoré organizačne zabezpečoval Beachvolleyballový club Ružomberok. V utorok išlo o kategóriu U 16 a včera U 14.

V polovici júla sme v oboch kategóriách pripravili prvé turnaje. Tretie, posledné mali byť v Žiline, no požiadali sme federáciu, aby sa presunuli do Ružomberka. Jednak preto, že náš klub mal najpočetnejšie zastúpenie a aj týmto spôsobom sme chceli spestriť vlastný kemp v plážovom volejbale, ktorý tento týždeň prebieha,“ vysvetlil šéf hostiteľského klubu Tomáš Varga. „Na finálové podujatie, ktoré sa uskutoční 3. a 4. septembra v Novom Meste nad Váhom suverénne postúpila v ´šestnástke´ naša dvojica Richard Petrufa Matúš Makónyi, ktorá vyhrala všetky tri regionálne turnaje,“ doplnil T. Varga

Výsledky:

U 16 – chlapci: 1. R. Petruf, M. Makónyi (Ružomberok), 2. Lábay, Slávik (Žilina), 3. Gubiš, Brygin (Žilina), dievčatá: 1. Šimková, Uhrovičová (Žilina), 2. Královenská, Ondrašová (Žilina), 3. Muríňová, Olbertová (Ružomberok) a Škutová, Horváthová (Ružomberok).

U 14 – chlapci: 1. Gubiš, Brigin (Žilina), 2. Lazár, M. Páleš (Ružomberok), dievčatá: 1. Uharčeková, Halabuková (Levice), 2. Ondrašová, Servová (Žilina), 3 Krajčiová, Zaťková (Žiar nad Hronom) a Večerová, Valková (Žilina).

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia