Program Tenisového  klubu Ružomberok

Program Tenisového klubu Ružomberok

RedakciaŠport26.5.2021

Po extralige mužov a žien, ktorá sa odohrala od 17. do 23. mája, tento víkend štartujú aj ostatné súťaže družstiev v tenise. TK Ružomberok prihlásil osem tímov, plus dva detské - chlapcov a dievčatá do 10 rokov. Družstvo mužov sa opäť predstaví v II. lige, v skupine východ.

Ružomberský klub, po letných majstrovstvách regiónu mladších žiakov, čaká ešte organizácia šiestich zväzových turnajov. V pláne je tiež ďalší diel populárneho podniku rekreačných hráčov s názvom Guláš Ópeň, ktorému v termínovke patrí 4. a 5. september 2021.

Družstvá TK Ružomberok v súťažiach: muži – II. liga, seniori nad 45 rokov – I. trieda, dorastenci – I. trieda, dorastenky – I. trieda, starší žiaci – II. trieda, B, staršie žiačky – II. trieda, B, mladší žiaci – II. trieda, A, mladšie žiačky – I. trieda, chlapci do 10 rokov – skupina C, dievčatá do 10 rokov – skupina B.

Zväzové turnaje v Ružomberku: 3. - 5. júna: dorastenci a dorastenky – trieda D, 10. - 12. júla: starší žiaci a staršie žiačky – trieda D, 31. júla – 2. augusta: mladší žiaci a mladšie žiačky – trieda D, 7. - 8. augusta: chlapci a dievčatá do 10 rokov, 14. - 18. augusta: muži a ženy – A, 18. - 20. septembra: dorastenci a dorastenky – C.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia