R. Stašová odkryla, že mala i zajačie úmysly

R. Stašová odkryla, že mala i zajačie úmysly

RedakciaŠport15.8.2021

Radka Stašová, účastníčka tohtoročných majstrovstiev Európy, sa s MBK Ružomberok, od príchodu spod Urpína, hotuje na piatu extraligovú edíciu.

Zatiaľ som len jednu sezónu odohrala bez akýchkoľvek zdravotných peripetií, dúfam, že teraz pridám ďalšiu,“ zaželala si košická rodáčka.

Tak ako ďalšie „baby“ zo starého kádra, aj 24 – ročná rozohrávačka si musí zvykať na nové obsadenie kabíny. Veď prišla Chorvátka Patricia Burová, dve Američanky Adrienne Motleyová a Marte Greysová a po dvoch rokoch sa na „rodnú hruď“ vrátila Alexandra Belušová. „Dúfam, že opäť budeme tvoriť dobrý tím na ihrisku i mimo haly. Ťažko za taký krátky čas komentovať nové cudzinky, prvý dojem je však fajn,“ pokračovala Stašová.

Radka tiež prezradila, že po štyroch sezónach na jednom mieste, vážne koketovala so zmenou. „V jednej chvíli som už bola rozhodnutá odísť, no vyskytli sa nejaké okolnosti, ktoré vrátili späť moje pôvodný úmysel. Takže potiahnem ďalší basketbalový rok v Ružomberku.“

Čoskoro budúca ekonómka s vysokoškolským diplomom sa momentálne sústreďuje len na nový súťažný ročník. „Verím, že pridáme štvrtý titul a do Ružomberka vrátime aj Slovenský pohár,“ dala sa počuť dobre naladená Radka Stašová, ktorá (konečne) bez akýchkoľvek obmedzení môže naplno s družstvo zarezávať.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia