Regionálne futbalové súťaže

Regionálne futbalové súťaže

RedakciaŠport30.5.2022

Už dávnejšie bol známy víťaz najnižšej liptovskej súťaže OFK Podtureň a včerajška, pred záverečnými tromi kolami, poznáme už aj mužstvá, ktoré ovládli šiestu (Liptovská Teplá) a siedmu ligu (Hrboltová).

V súťažiach Stredoslovenského futbalového zväzu naprázdno vyšli Liptovská Štiavnica (III. liga) a Bešeňová (IV. liga), naopak v piatej lige stopercentne zabodovali Švošov a Likavka.

III. LIGA

TJ Družstevník Liptovská Štiavnica - FK Rakytovce 1:4 (1:2), 35. Omasta – 5., 14. a 59. Konder (1 z 11 m), 77. Šteiniger, 100 divákov.

IV. LIGA

MŠK Kysucké Nové Mesto - OŠK Bešeňová 4:0 (1:0), 18. Mrmus, 47. Buček, 77. Martinček, 79. Kubala, 150 divákov.

V. LIGA

OŠK Švošov - TJ Tatran Chlebnice 9:1 (2:1), 23. Š. Žiara, 33. a 57. L. Drdák, 52., 61. a 75. J. Roštek (1 z 11 m), 81. a 84. M. Žiara, 87. Kubis - 15. Spišiak, 100 divákov, FO Tatran Sučany - OŠK Likavka 1:3 (1:2), 38. Rác - 17. Šimo, 40. Volf, 84. Foťko, 98 divákov.

VI. LIGA

OFK Liptovská Lúžna - OŠK Renop Liptovská Teplá 0:1 (0:1), 31. Žiaran, 80 divákov, TJ Štart Liptovský Ján - Palúdzka 0:1 (0:1), 44. Mäsiar, 74 divákov, TJ Iľanovo - TJ Družstevník Liptovská Kokava 0:0, 55 divákov, TJ Družba Smrečany - Žiar - OŠK Lisková 3:1 (2:0), 18. Šimún, 34. Labaška, 78. Berník - 57. O. Kubala, 100 divákov, 1. OFC Liptovské Sliače - ŠK Agro Baník Dúbrava 1:3 (1:1), 1. Moravčík - 10. a 74. Laco, 77. Legerský, 340 divákov, OŠK Ludrová - TJ Máj Ružomberok-Černová 0:0, 52 divákov, OFK Liptovská Lúžna - TJ Poľana Hubová 2:0 (0:0), 88. Targoš, 90. Staš, 50 divákov, TJ Partizán Ľubeľa – TJ Poľana Hubová (hralo sa 27. marca) 6:1 (2:1), vlastný (Tholt), 55 divákov.

VII. LIGA

FK Vlachy - TJ Družstevník Liptovský Trnovec 0:2 (0:1), 45. M. Guráň, 61. Valent, 50 divákov, ŠK Bobrovec - TJ Družstevník Východná 3:1 (1:1), 12. Šarmír, 58. F. Danko, 67. Kováč - 3. Hudáček, 85 divákov, OFK Partizánska Ľupča - TJ Liptov Vavrišovo 2:1 (0:1), 77. Janičina, 90. J. Šturek (z 11 m) - 35. Fonferko, 36 divákov, TJ Družstevník Štiavnička - ŠK Demänová 7:1 (3:0), Jakubjak, 42. Žihlavník, 75. Novák, 77. Katona, 85. Kolen, 90. Červeň - 37. vlastný (Berník), 67. J. Španko, 50 divákov, ŠK TJ Iskra Hrboltová - TJ Sokol Beňadiková 5:0 (3:0), 18. A. Bystričan, 21. P. Bistiak, 43. R. Petro, 65. F. Janík, 68. D. Katrák, 55 divákov, TJ Ďumbier Uhorská Ves - ŠK Lúčky - kúpele 0:4 (0:2), 11. vlastný (Brezina), 37. Baran, 71. Drugač, 90. Vyšný, 45 divákov, TJ Tatran Hybe - TJ Prosiek 3:1 (0:1), 72. a 88. Huzdrik, 81. Šveda - 13. Guráň, 50 divákov.

VIII. LIGA

TJ Gôtovany - OFK Podtureň 1:3 (0:2), 88. J. Mišovič - 17. a 44. F. Dzuriak, 56. T. Dzuriak, 33 divákov, OŠK Svätý Kríž - ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová 1:0 (1:0), 40. F. Medzihradský, 20 divákov, OŠK Jamník - TJ Tatran Hybe B 2:2 (1:2), 40. Švec, 80. Mirga - 39. Marek, 42. Šveda, 30 divákov, TJ Tatran Liptovské Revúce - TJ Valaská Dubová 3:0 (2:0), 16., 39. a 79. Mastiš (1 z 11 m), 50 divákov.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia