Regionálne futbalové súťaže

Regionálne futbalové súťaže

RedakciaŠport16.5.2022

Bešeňová, ktorej v IV. lige, skupine Sever patri druhá priečka, aj v nekompletnom zložení, vyhrala v Tvrdošíne 4:0, pričom o všetky góly sa postaral Mário Almaský, ktorý na čele tabuľky kanonierov má už 29 presných nástrelov. V piatej lige Švošov na vlastnom ihrisku prehrával s Vavrečkou ešte v 74. min. 1:3, no dokázal výsledok otočiť.

V šiestej lige líder z Liptovskej Teplej si udržal 5 – bodový náskok, navyše ešte k dobru má jeden zápas. Vedúce mužstvo siedmej ligy Hrboltová si bez boja pripísalo tri body, lebo Liptovský Trnovec nemeral cestu do ružomberskej mestskej časti.

III. LIGA

TJ Tatran Krásno nad Kysucou - TJ Družstevník Liptovská Štiavnica 4:0 (3:0), 4. a 43. Gábor, 30. Akele, 66. Koleno, 150 divákov.

IV. LIGA

ŠK Tvrdošín - OŠK Bešeňová 0:4 (0:3), 6., 8., 43. a 88. Mário Almaský, 300 divákov.

V. LIGA

FK Slovan Trstená - OŠK Likavka 4:2 (1:1), 45. a 84. Gelčinský, 63. Šurina, 77. Ožvalda - 43. R. Šimo, 50. D. Lukáč (z 11 m), 100 divákov, OŠK Švošov - TJ Slovan Magura Vavrečka 4:3 (1:2), 5. a 78. J. Roštek (2 z 11 m), 74. M. Žiara, 83. Kubernát - 13. a 31. Pleva (1 z 11 m), 58. M. Kasan, 200 divákov.

VI. LIGA

TJ Partizán Ľubeľa - TJ Máj Ružomberok-Černová 2:1 (2:0), 3. Burdel, 26. Turčiak – 48. Didek, 80 divákov, TJ Štart Liptovský Ján - OŠK RENOP Liptovská Teplá 2:5 (0:4), 50. Kumančík, 52. Malacký - 3. M. Gejdoš, 15. a 82. T. Gejdoš, 42. a 45. Kvasničák (2 z 11 m), 50 divákov, TJ Iľanovo - OFK Liptovská Lúžna 1:4 (1:1), 11. M. Kráľ - 38. a 76. Trnka, 68. Glemba, 90. Vlček (z 11 m), 50 divákov,TJ Družba Smrečany - Žiar - FC 34 Palúdzka 1:2 (1:0), 9. Berník - 66. a 77. Živković, 50 divákov,TJ Poľana Hubová - ŠK Agro Baník Dúbrava 1:4 (0:2), 57. Chyla – 5., 28., 65. a 83. Kubina, 57 divákov, 1. OFC Liptovské Sliače - OŠK Lisková 1:1 (1:1), 44. Mikulec - 24. T. Šiška, 90 divákov, OŠK Ludrová - TJ Družstevník Liptovská Kokava 3:1 (1:0),19. Lazík, 72. Alexa, 84. Pšenčík - 86. Žufaj, 58 divákov.

VII. LIGA

OFK Partizánska Ľupča - TJ Družstevník Východná 2:3 (2:2), 19. Kúkol, 26. Janči - 7. a 46. Mikuš, 36. vlastný (Matloň), 20 divákov, TJ Družstevník Štiavnička - TJ Prosiek 4:3 (1:0), 14. Piroh, 54. a 66. Mrva (1 z 11 m), 82. Gaál - 64. Košč, 84. P. Štefka, 89. Dobák, 70 divákov, ŠK Demänová - TJ Liptov Vavrišovo 1:5 (1:1), 12. Staroň - 9. a 78. Fonferko, 63. Pekarčík, 66. Krajčírik, 90. Chlebo, 40 divákov, ŠK Bobrovec - TJ Sokol Beňadiková 0:4 (0:2), 5. Zlejší, 43. a 51. Kováč (1 z 11 m), 72. Lupták, 50 divákov, ŠK TJ Iskra Hrboltová - TJ Družstevník Liptovský Trnovec 3:0 (0:0), kont., TJ Ďumbier Uhorská Ves - FK Liptovské Vlachy 2:1 (1:1), 30. Čupka, 87. Žilla – 39. Grieš, 50 divákov, TJ Tatran Hybe - ŠK Lúčky - kúpele 1:0 (0:0), 47. Bachar, 65 divákov.

VIII. LIGA

OŠK Svätý Kríž - TJ Tatran Hybe B 4:2 (1:1), 2. a 66. F. Tomčík, 56. Papaj, 62. Medzihradský - 29. Jurík, 82. Lehotský (z 11 m), 20 divákov, TJ Valaská Dubová - TJ Liptovský Ondrej 2:1 (1:0), 15. a 75. A. Dubovský (2 z 11 m) - 69. P. Kuchárik, 35 divákov, TJ Tatran Liptovské Revúce - ŠK Kriváň Lipt. Ondrašová 4:3 (4:2), 11.,17. a 20. Mastiš, 35. Hariň - 14. Sokol, 16. a 69. Kráľ, 50 divákov, OŠK Jamník - OFK Podtureň 0:2 (0:1), 44. T. Dzuriak, 90. M. Vozárik, 50 divákov.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia