Regionálne futbalové súťaže pokračovali 10. kolom

Regionálne futbalové súťaže pokračovali 10. kolom

RedakciaŠport3.10.2021

V najvyššej súťaži Stredoslovenského futbalového zväzu Liptovská Štiavnica po troch víťazstvách v rade, sa dnes červenala v Rakytovciach – 0:5.

V 10. kole sa nedarilo ani Bešeňovej, ktorá vo výrazne nekompletnom zložení (bez Zošáka, Božoka, Saparu i ďalších opôr) doma prehrala s Kysuckým Novým Mestom 0:3, no napriek tomu zostala na špici tabuľky IV. ligy, skupiny sever.

V šiestej lige stále tróni Liptovská Teplá a v siedmej pokračuje hegemónia stopercentného tandemu Lúčky a Hrboltová.

III. LIGA

FC Rakytovce – TJ Družstevník Liptovská Štiavnica 5:0 (1:0), 3. Jiang, 8. Neušel, 17. a 61. Starší, 85. Bobrovský, 115 divákov.

IV. LIGA

OŠK Bešeňová – MŠK Kysucké Nové Mesto 0:3 (0:3), 15. Mozol, 40. M. Kubala, 44. Štefunda, 100 divákov.

V. LIGA

TJ Tatran Chlebnice – OŠK Švošov 0:3 (0:2), 25. a 42. J. Roštek, 69. Vrlík, bez divákov, OŠK Likavka – FO Tatran Sučany 5:0 (3:0), 13., 23., 80. a 82. Volf, 27. Foťko, 50 divákov.

VI. LIGA

FC 34 Liptovský Palúdzka - TJ Štart Liptovský Ján 1:2 (1:2), Ťapaják - 10. Herčut, 27. Vretenár, 52 divákov, TJ Družstevník Liptovská Kokava - TJ Iľanovo 0:2 (0:1), 32. Ľ. Kráľ, 69. Žiaran (z 11 m), 40 divákov , OŠK Lisková - TJ Družba Smrečany/Žiar 1:3 (0:2), 51. Fúra - 6. a 25. M. Labaška, 66. Chlistek, 10 divákov,
TJ Máj Černová - OŠK Ludrová 1:1 (1:0), 11. M. Kovalčík - 75. Fides, 30 divákov, ŠK Agro Baník Dúbrava - 1. OFC Liptovské Sliače 2:1 (0:0), 48. Švec, 59. T. Chovanec - 57. Demčo, 70 divákov , TJ Poľana Hubová - TJ Partizán Ľubeľa 0:4 (0:2), 24., 64. a 86. Šmigura, 29. Žákovič, 35 divákov, OŠK RENOP Liptovská Teplá - OFK Liptovská Lúžna 2:1 (1:1), 31. Bobek, 52. Macík - 34. Glemba, 50 divákov.

VII. LIGA

ŠK Lúčky-kúpele – TJ Ďumbier Uhorská Ves 3:0, kont., TJ Prosiek – TJ Tatran Hybe 2:2 (0:1), 52. Fašánok, 65. Granát – 19. Marek, 84. Šveda (z 11 m), 60 divákov, ŠK Demänová – TJ Družstevník – Štiavnička 3:3 (2:2), 26. Húska, 42. M. Tomčík, 53. Kupčo – 9. a 88. T. Novák, 27. Hatala, TJ Liptov Vavrišovo – OFK Partizánska Ľupča 2:2 (1:1), 5. Marton, 50. Budaj – 25. a 67. Kúkol, TJ Družstevník Liptovský Trnovec – FK Vlachy 4:1 (1:1), 34. Lasák, 60. a 73. Grozanič, 76. Fiačan – 30. Kozák, 12 divákov, TJ Sokol Beňadiková – TJ Iskra Hrboltová 1:3 (1:0), 29. Perašín – 52. Huntoš, 66. Bistiak, 87. Petro, 20 divákov, TJ Družstevník Východná – ŠK Bobrovec 8:2 (2:2), 17. Žiška, 40. Knižka, 67. a 74. L. Ilavský, 71. a 72. Brezina, 78. Hudáček, 85. Mikuš - 10. Kováč, 18. Gajan, 47 divákov.

VIII. LIGA

TJ Liptovský Ondrej - TJ Tatran Liptovské Revúce 7:2 (3:1), 8., 29. a 83. P. Kuchárik, 15., 65. a 72. Krišanda, 55. Dieška - 18. Hudek, 52. Breyer, 12 divákov, OFK Podtureň - OŠK Svätý Kríž 1:2 (0:2), 56. F. Dzuriak - 12. Húlek, 20. L. Košo, 25 divákov, TJ Gôtovany - TJ Valaská Dubová 4:1 (1:1), 33. Grieš, 58. Mišovič, 69. Nízky, 76. Bubniak - 44. J. Dubovský, 40 divákov, TJ Tatran Hybe B - ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová 3:4 (2:1), 33. a 40. Jurík, 75. Marek - 11. a 70. Pokorný, 50. Zlejší, 55. Zeleňák, 35 divákov.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia