Regionálne futbalové súťaže pokračovali 10. kolom

Regionálne futbalové súťaže pokračovali 10. kolom

RedakciaŠport5.10.2020

V tretej lige Družstevník Liptovská Štiavnica po dvoch víťazstvá – nad Liptovským Hrádkom (3:1) a v týždni v predohrávanom 15. kole s vtedajším lídrom tabuľky Fomatom Martin (1:0), v nedeľu podľahol v Oravskom Veselom, aktuálne prvému mužstvu tabuľky 2:5.

Bešeňovskí futbalisti sa tešili už z deviateho plného zásahu a ovládajú IV. ligu so sedembodovým náskokom pred Oravskou Jasenicou.

Pri pohľade na výsledky liptovských súťaží, asi najviac za povšimnutie stojí v siedmej lige černovský totálny triumf nad do nedele vedúcim celkom tabuľky Hybami – 7:1. V šiestej lige Liptovská Teplá kopala proti Liptovskej Lúžnej až tri penalty (jednu nepremenila), čo tiež nie je tuctový jav .

III. LIGA

Oravské Veselé – Liptovská Štiavnica 5:2 (2:1), Jurky a Pisarčík po 2, Hojo - Eliaš, Omasta.

V. LIGA

Bešeňová – Sučany 4:1 (2:1), Mário Almaský 2 (1 z 11 m), Zošák, Baďo – D. Gallo, Likavka – Nižná 2:2 (0:0), M. Pindura 2 – Brčák, Bútora, Chlebnice – Švošov 5:2 (1:0), Mudroň 2, Borek, Lajčin, L. Bakoš – J. Roštek 2.

VI. LIGA

Liptovská Teplá – Liptovská Lúžna 3:0 (2:0), Bobek 2 (oba z 11 m), F. Gejdoš, Palúdzka – Liptovský Ján 1:2 (1:0), Yuto – Kumančík, Praštiak, Smrečany/Žiar – Liptovská Kokava 1:1 (1:0), Šimún – Števček, Lisková – Ludrová 1:4 (0:2), J. Lauko – Olos, M. Kučera, Mart. Švárny, Janovec, Dúbrava – Liptovské Sliače 3:3 (1:2), Sokol 2, Závacký – Demčo 2, Mikulec, Hubová – Važec 1:2 (0:2), D. Žiara (z 11 m) – Alexy, Renko.

VII. LIGA

Východná – Podtureň 7:1 (4:1), M. Hudáček 2, Mikuš, Žiak, Ilavský, J. Kráľ, Žiška – Žember (z 11 m), Biely Potok – Iľanovo 1:3 (0:2), D. Breyer – A. Gejdoš, Devečka, Mikuláš, Uhorská Ves – Demänová 2:2 (1:0), Plocha 2 (oba z 11 m) – Húska 2 (1 z 11 m), Lúčky – Bobrovec 1:0 (0:0), Vyšný, Prosiek – Beňadiková 1:7 (0:3), B. Guráň – R. Perašín 2, Janega, P. Pastva, M. Pastva, Zlejší, Vavrišovo – Partizánska Ľupča 0:4 (0:0), Kúkol 2. Štrbka, R. Kráľ, Černová – Hybe 7:1 (2:0), L. Kajan 2 (1 z 11 m), P. Kajan 2, Daniel, Jánoš, Pšenčík – Bachar.

VIII. LIGA

Hybe B/Kráľova Lehota – Valaská dubová 8:1 (3:0), M. Jurík 4, Marek 2, Szűcs, Púplava – Dubovský (z 11 m), Svätý Kríž – Hrboltová 0:2 (0:0), Huntoš, Bistiak, Liptovské Revúce – Vlachy 0:1 (0:0), Smitek, Liptovská Ondrašová – Gôtovany 1:3 (1:1), Adamčiak - Feketík, Nízky, Rumanský, Liptovský Trnovec – Liptovský Ondrej 9:1 (4:0), P. Guráň 3, Majerčík 2, Valent, Brtko, Grozanič, Fiačan, Jamník – Štiavnička preložené na 18.10.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia