Regionálne futbalové súťaže pokračovali 2. kolom

Regionálne futbalové súťaže pokračovali 2. kolom

RedakciaŠport10.8.2020

V III. lige Liptovská Štiavnica nezopakovala výsledok na súperovom ihrisku z úvodného kola, keď vo Fiľakove remizovala 1:1 a „vybuchla“ v Rakytovciach 0:7.

V piatej lige reprezentanti Ružomberského okresu (Švošov, Likavka a Bešeňová) nadviazali na štartovacie kolo a opäť naplno zabodovali, navyše spolu svojim súperom „nasúkali“ štrnásť gólov.

V liptovskej siedmej lige nestarnúci Stanislav Vyšný z Lúčok dal na známosť, že je pri streleckej chuti a zase štyrikrát skóroval, keď tentoraz pomohol rozbombardovať Prosiek (7:2).

III. LIGA

Rakytovce – Liptovská Štiavnica 7:0 (3:0), P. Bača 2, Gonda, Tocka, Neušel, Pavlík, Sojka.

V. LIGA

Vrútky – Švošov 0:6 (0:3), L. Drdák, Š. Žiara a J. Roštek (1 z 11 m) po 2, Likavka – Chlebnice 4:1 (2:1), Volf 2, M. Pindura, Sališ – L. Bakoš, Oravská Poruba – Bešeňová 0:4 (0:1), Mário Almaský 2, Baďo, Kapláň.

VI. LIGA

Liptovská Kokava – Važec 0:3 (0:0), Žilka, Tropp, Mátray, Liptovská Teplá – Ľubeľa 2:2 (1:1), T. Gejdoš, Bobek – Burdel, Kiník (z 11 m), Ludrová – Liptovské Sliače 2:1 (1:1), Lazík, M. Uram – Mikulec, Liptovský Ján – Hubová 1:2 (1:2), Vretenár - Grznár, Chyla (z 11 m), Liptovská Lúžna – Dúbrava 3:1 (3:0), Jančo, Targoš, Nosák – M. Kendera, Palúdzka – Pribylina 5:2 (2:1), Glemba a Yuto po 2, Dunčko – Tarageľ, Račko, Smrečany/Žiar – Lisková 1:2 (0:1), Šimún - Makovický, R. Šiška.

VII. LIGA

Beňadiková – Partizánska Ľupča 1:4 (1:3), Šimček – Šmigura, Janičina, Štrbka, J. Kúkol, Biely Potok – Východná 3:4 (1:4), A. Kendera, J. Oravec, M. Janči (z 11 m) – Mikuš 2, Cibuľa, Brezina, Uhorská Ves – Podtureň 4:3 (4:2), Pačan 2, Plocha, Gunda – T. Dzuriak 2. F. Dzuriak, Bobrovec – Hybe 1:4 (1:3), Danko – Ťapaják (1 z 11 m), Chytil, Vozárik, Iľanovo – Černová 2:1 (1:0), Devečka 2 - Didek, Vavrišovo – Demänová 5:3 (2:2), Fonferko 3, Chlebo, Koniar – Majtán, Lúčky – Prosiek 7:2 (4:1), Vyšný 4, J. Dvorský 2, Červeň – Guráň, Štefka (z 11 m).

VIII. LIGA

Hybe B-Kráľova Lehota – Liptovský Ondrej 4:3 (2:2), Vodička 2, Szűcs (z 11 m), Púplava – Krišanda 3, Hrboltová – Liptovský Trnovec 4:2 (2:0), Bistiak 2, Královenský, Huntoš – Guráň, Grozanič (11 m), Gôtovany – Štiavnička 1:1 (0:1), Nízky - Martin Rázga, Vlachy – Jamník 3:3 (0:1), Smitek 2, Magura – Mirga 2, vlastný (Mužila), Valaská Dubová – Liptovská Ondrašová 1:3 (0:1), Holubčík – Václav, Marek Rázga, Kriško, Svätý Kríž – Liptovské Revúce 4:0 (3:0), Papay 3, Bačo.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia