Regionálne futbalové súťaže pokračovali 3. kolom a úvodné bolo na programe v IX. lige

Regionálne futbalové súťaže pokračovali 3. kolom a úvodné bolo na programe v IX. lige

Ján SvrčekŠport28.8.2023

V okresnom derby v šiestej lige si Liptovská Teplá urobila z Likavky na jej ihrisku „trhací kalendár“. Domácim nasúkala osem kúskov, keď päťkrát skóroval Mário Almaský, ktorý ešte nepremenil penaltu. V piatej lige naplno zabodoval Švošov proti Gbeľanom (3:1), naopak v šiestej lige vyšli naprázdno oba naše tímy – Bešeňová v Kováčovej (0:3) a Liptovská Štiavnica v Makove (0:1).

Na čele siedmej ligy s plným deväťbodovým zásahom tróni Dúbrava, pred Ľubeľou, Černovou a Važcom (všetky tri tímy vykopali po sedem bodov). V ôsmej lige zatiaľ nezakopli Liptovský Ján, Hubová a Partizánska Ľupča, pričom „Gombášania“ včera mali veľký strelecký deň v Podturni – 8:1. Uplynulý víkend sa už rozbehla aj deviata liga.

IV. LIGA

ŠK Prameň Kováčová - OŠK Bešeňová 3:0 (2:0), 11. a 27. Vronský, 90. Majerčík, 200 divákov, ŠK Javorník Makov - TJ Družstevník Liptovská Štiavnica 1:0 (0:0), 64. Valek, 200 divákov.

V. LIGA

OŠK Švošov - ŠK Gbeľany 3:1 (3:0), 9. Marcoň, 33. Soumar, 45. Š. Žiara - 90. Majerčík, 150 divákov.

VI. LIGA

OŠK Likavka - OŠK Renop Liptovská Teplá 0:8 (0:3), 12., 45., 62., 80. a 90. Almaský, 41. a 67. Matula, 88. vlastný (Prochádzka), 150 divákov

VII. LIGA

TJ Partizán Ľubeľa - OŠK Lisková 4:1 (2:0), 23. T. Gejdoš, 33. Žákovič, 53. Hriadel, 78. M. Hazucha - 88. Murín, 100 divákov, TJ Tatran Hybe - TJ Družba Smrečany - Žiar 5:0 (2:0), 27. a 81. Bachar, 39. a 61. Žufaj, 66. Ťapaják, 95 divákov, ŠK Lúčky - kúpele - TJ Iľanovo 1:0 (1:0), 6. Baďo, 100 divákov, TJ Máj Černová - OFK Liptovská Lúžna 3:0 (2:0) 7. E. Vierik, 42. a 90. Kútnik, 220 divákov, ŠK Kriváň Važec - 1. OFC Liptovské Sliače 3:1 (2:0), 22. Mátray, 31. a 54. Pavličko - 61. Moravčík, 120 divákov, TJ Družstevník Liptovská Kokava - ŠK TJ Iskra Hrboltová 4:1 (2:0), 21. L. Jurík, 32. J. Harich, 51. Ďuriš, 74. Račko - 61. vlastný (Ďuriš), 100 divákov, OŠK Ludrová - ŠK Agro Baník Dúbrava 0:3 (0:3), 8. Kubina, 18. a 23. Legerský (2 z 11 m), 65 divákov, TJ Družba Smrečany/Žiar - TJ Partizán Ľubeľa 0:2 (0:0), 73. Baďo, 90. Hriadel, 200 divákov.

VIII. LIGA

TJ Liptov Vavrišovo - ŠK Kriváň Lipt. Ondrašová 1:1 (0:1), 50. Krajčírik - 45. Staroň (z 11 m), 40 divákov, TJ Družstevník Liptovský Trnovec - TJ Tatran Liptovské Revúce 2:3 (0:1), 53. Valent, 79. Fiačan – 17., 54. a 74. Gajdoš, 20 divákov, TJ Družstevník Východná - OFK Partizánska Ľupča 3:6 (1:1), 19. Mikuš, 66. a 71. Zubaj - 2. Breyer, 65. Krivoňák, 70. a 90. Janičina, 78. Janči, 88. Trepáň, 60 divákov, OFK Podtureň - TJ Poľana Hubová 1:8 (1:3), 5. Michalec - 33. a 63. Chyla, 34. a 45. Čudrnák, 62. Olos, 71. Durdiak, 82. Holík, 87. Surový, 42 divákov, TJ Štart Liptovský Ján - ŠK Bobrovec 4:0 (2:0), 5. Malacký, 22. Kováč (z 11 m), 64. Vretenár, 84. Zlejší, 95 divákov, TJ Družstevník Štiavnička - TJ Prosiek 1:3 (0:2), 77. Jakubjak - 20. F. Štefka, 36. V. Fašánok, 55. O. Fašánok, 80 divákov, OŠK Jamník - TJ Sokol Komjatná 2:9 (1:6), 25. Haluška, 61. Paukovček - 6. Kubis, 19., 24., 35. a 88. R. Kubernát, 26. Brnoliak, 30., 55. a 79. T. Lacko, 90 divákov.

IX. LIGA

TJ Ďumbier Uhorská Ves - ŠK Demänová 0:7 (0:4), 21., 37., 81., 88. a 90. Húska, 22. a 24. Kalman, 50 divákov, TJ Valaská Dubová - OŠK Svätý Kríž 3:3 (2:2), 9. a 29. Mišík, 73. T. Tulinský - 31. R. Španko, 39. Košo (z 11 m), 52. Stano, 40 divákov, TJ Gôtovany - TJ Liptovský Ondrej 3:1 (2:0), 12. a 74. Polák, 31. Zelený - 68.Jančuš, 20 divákov.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia