Regionálne futbalové súťaže pokračovali 4. kolom

Regionálne futbalové súťaže pokračovali 4. kolom

RedakciaŠport23.8.2021

Z víkendových výsledkov určite najviac bije do otočí hokejový rezultát zo stretnutia štvrtej ligy Makov – Bešeňová 8:4. Do nedele stopercentný tím od termálnych prameňov, bez svojich niekoľkých opôr, na Kysuciach utŕžil poriadne pálivú facku, keď mu nepomohol ani hetrik Mária Almaského.

V piatej lige si v Dlhej nad Oravou zo súperovej brány urobil strelnicu – 7:1.

V šiestej lige sú na špici dve 9 – bodové mužstvá Černová a Liptovská Teplá, v siedmej lige tri tímy majú plný počet bodov Lúčky, Vlachy a Hrboltová a v najnižšej liptovskej súťaži status lídra patrí Hybiam (10 bodov).

III. LIGA

TJ Družstevník Liptovská Štiavnica - MFK Dolný Kubín 1:3 (1:1), 28. Koleň - 23. M. Bobček, 56. Otruba, 73. Bača, 100 divákov.

IV. LIGA

ŠK Javorník Makov - OŠK Bešeňová 8:4 (3:1), 7. Mačinek, 17. Janita, 32. a 65. Zimka (1 z 11 m), 51. a 86. Jakubec, 72. Šmehíl, 90. Kavalek – 20., 70. a 73. Mário Almaský, 75. Uram, 150 divákov.

V. LIGA

TJ Slovan Magura Vavrečka - OŠK Likavka 3:2 (1:0), 27. a 80. Pleva (1 z 11 m), 59. Kasan - 65. Volf, 81. Kondra, 120 divákov, TJ Dlhá nad Oravou – OŠK Švošov 1:7 (0:2), 15. a 39. D. Žiara, 52., 71. a 83. Dauda, 60. Š. Žiara, 77. Janovec, 75 divákov.

VI. LIGA

OFK Liptovská Lúžna - TJ Partizán Ľubeľa 3:3 (1:3), 42., 53. a 72. Nosák - 2. Tomek, 11. a 24. Kandera, 80 divákov, FC 34 Palúdzka - TJ Poľana Hubová 4:4 (1:1), 16. a 76. Gomez, 56. Sipko, 67. Tkáč (z 11 m) - 22. Koreň, 56. Durdiak, 63. Olos, 83. Senko, 78 divákov, TJ Družstevník Liptovská Kokava - ŠK Agro Baník Dúbrava 4:1 (1:0), 41. Šuňavec, 63. Zaťko, 82. Račko, 88. Majstrák - 72. Sokol, 66 divákov, OŠK Lisková - TJ Máj Černová 0:4 (0:3), 5. a 30. P. Kajan, 40. Mydliar, 72. Jánoš, 50 divákov, TJ Iľanovo - OŠK Ludrová 0:0, 50 divákov, TJ Štart Liptovský Ján - 1. OFC Liptovské Sliače 4:3 (1:2) 13. Pavuk, 74. Praštiak, 80. a 88. Herčut (1 z 11 m) - 30. Moravčík, 36. Hanula, 67. vlastný (Devečka), 50 divákov, OŠK Renop Liptovská Teplá - TJ Družba Smrečany - Žiar 2:0 (1:0), 24. a 52. M. Gejdoš, 72 divákov.

VII. LIGA

FK Liptovské Vlachy - TJ Družstevník Štiavnička 2:0 (0:0), 66. Hlavatý, 81. Gočal, 60 divákov, ŠK Lúčky - TJ Liptov Vavrišovo 2:1 (1:0), 41. Banáš (z 11 m), 83. Hric - 85. J. Tóth (z 11 m), 50 divákov, TJ Ďumbier Uhorská Ves - TJ Tatran Hybe 0:1 (0:0), 51. Eliška, 50 divákov, TJ Družstevník Liptovský Trnovec - ŠK Bobrovec 1:2 (1:1), 28. Grozanič - 15. Danko (z 11 m), 54. Gajan (z 11 m), 45 divákov, ŠK TJ Iskra Hrboltová - OFK Partizánska Ľupča 3:1 (2:1), 21. Petro, 44., Huntoš, 86. Bistiak - 44. Matloň, 40 divákov, TJ Družstevník Východná - TJ Prosiek 4:4 (3:4), 17. a 39. Roth, 45. Chytil - 12. a 42. Guráň (1 z 11 m), 14. a 25. Dobák, 81. vlastný (Štefka), 44 divákov, TJ Sokol Beňadiková - ŠK Demänová 6:0 (3:0), 22. a 53. J. Čajka, 36. a 45. P. Pastva, 49. Šimček, 67. I. Zlejší, 65 divákov.

VIII. LIGA

ŠK Kriváň Lipt. Ondrašová - TJ Gôtovany 1:0 (1:0), 45. Stano (z 11 m), 60 divákov, TJ Liptovský Ondrej - OŠK Jamník 0:0, 45 divákov, TJ Tatran Liptovské Revúce - OŠK Svätý Kríž 3:0 (3:0), 13. a 40. Ľonc, 39. Breyer, 30 divákov, TJ Tatran Hybe B - TJ Valaská Dubová 10:1 (3:0), 14. R. Bartoš, 18., 32., 71. a 85. Marek, 54., 56. a 80. Púplava, 64. Čimbora - 48. Zaťko, 88. vlastný (Jantek), 50 divákov.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia