Regionálne futbalové súťaže pokračovali 5. kolom

Regionálne futbalové súťaže pokračovali 5. kolom

RedakciaŠport5.9.2022

V šiestej lige naďalej zostávajú dve mužstvá na víťaznej vlne – prvá Liptovská Teplá (15 b.) a druhý Švošov (12 b.,), ktorý má zápas menej.

Siedmu ligu ovládajú futbalisti Ludrovej, ôsmu Hybe a deviatu Komjatná. V najvyššej liptovskej súťaži sa štyrmi gólmi blysol útočník Liptovských Sliačov Erik Mikulec.

IV. LIGA – MAJSTROVSTVÁ REGIÓNU

ŠK Prameň Kováčová - TJ Družstevník Liptovská Štiavnica 3:0 (2:0), 3., 29. a 75. Vronský, 160 divákov, OŠK Bešeňová - ŠK Badín 2:1 (0:1), 51. Kapláň, 53. A. Bartoš - 4. Pavlík, 250 divákov.

VI. LIGA

TJ Tatran Chlebnice - OŠK Švošov 2:3 (0:2), 66. a 70. Repka (1 z 11 m) - 1. a 3. Dauda, 49. Vajdel, 300 divákov, OŠK Likavka - FO Tatran Sučany 4:3 (4:1), Zelienka, 51. a 62. Rác, 120 divákov, OŠK Renop Liptovská Teplá - TJ Slovan Bystrička 3:1 (2:1), 6. a 42. Matula, 79. M. Gejdoš - 1. Pisch, 100 divákov.

VII. LIGA

ŠK Kriváň Važec - ŠK Agro Baník Dúbrava 6:0 (4:0), 4. Orolín, 28., 29. a 77. S. Ilavský, 31. Chromčo, 85. Zelko, 185 divákov, TJ Družba Smrečany/Žiar - FC 34 Palúdzka 0:2 (0:2), 25. a 31. Živković, 100 divákov, 1. OFC Liptovské Sliače - OFK Liptovská Lúžna 4:2 (2:1), 14., 26., 81. a 89. E. Mikulec - 32. Targoš, 83. Chamaj, 330 divákov, TJ Máj Ružomberok-Černová - OŠK Ludrová 0:3 (0:2), 12. Lazík, 33. a 67. Kmeť, 50 divákov, TJ Štart Liptovský Ján - TJ Partizán Ľubeľa 0:1 (0:1), 43. Uram, 86 divákov, TJ Iľanovo - ŠK TJ Iskra Hrboltová 1:1 (0:1), 68. Žiaran - 21. Bistiak, 50 divákov, TJ Družstevník – Liptovská Kokava – OŠK Lisková odložené na 15. septembra.

VIII. LIGA

TJ Tatran Hybe - TJ Družstevník Liptovský Trnovec 2:0 (2:0), 12. Šveda, 15. Ťapaják, 80 divákov, TJ Prosiek - ŠK Lúčky - kúpele 1:1 (0:0), 80. M. Švárny - 81. Vyšný, 56 divákov, TJ Liptov Vavrišovo - TJ Družstevník Východná 1:1 (1:1), 18. Krajčírik – 38. Žiška, 79 divákov, OFK Partizánska Ľupča - ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová 2:0 (1:0), 32. Bartánus, 67. Breyer, 49 divákov, TJ Poľana Hubová - OFK Podtureň 3:2 (1:0), 18. a 55. Durdiak, 64. Olos - 56. a 69. Žilla, 20 divákov, ŠK Bobrovec - TJ Sokol Beňadiková 1:5 (0:1), 57. Kováč - 37. a 76. M. Perašín, 53. P. Perašín, 66. Zlejší, 80. Kováč, 60 divákov, FK Liptovské Vlachy - TJ Družstevník Štiavnička 5:1 (2:0), 11. Smitek, 37. Magura (z 11 m), 57. Kozák, 80. vlastný (Kolen), 90. Šturek - 66. Tokovchuk, 50 divákov.

IX. LIGA

ŠK Demänová - TJ Tatran Liptovské Revúce 2:2 (2:1), 16. Korček, 34. Marko - 25. a 89. Mastiš, 28 divákov, TJ Valaská Dubová - OŠK Jamník 2:4 (0:2), 65. Bohmer, 83. A. Dubovský (z 11 m) - 21. a 75. Haluška, 40. Miartan, 53. Choma (z 11 m), 20 divákov, TJ Liptovský Ondrej - TJ Sokol Komjatná 0:6 (0:4), 1., 10. a 67. Kubernát, 25. a 50. S. Lacko, 27. Kubis, 24 divákov, OŠK Svätý Kríž - TJ Gôtovany 1:1 (1:0), 14. Košo (z 11 m) - 65. Tomčík, 50 divákov.


© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia