Regionálne futbalové súťaže pokračovali 6. kolom

Regionálne futbalové súťaže pokračovali 6. kolom

RedakciaŠport29.8.2021

V najvyššej súťaži Stredoslovenského futbalového zväzu Liptovská Štiavnica prehrala vo Fiľakove (0:1), a tak stále zostáva len na jednom bode a tretia od konca.

V štvrtej lige sa Bešeňovci po hokejovom výprasku v Makove (4:8), dnes doma dopoludnia spamätali a zdolali Bobrov 2:0. Mužstvo hrajúceho trénera Jozefa Kapláňa je na špici tabuľky spolu s ďalšími dvomi dvanásťbodovými tímami – Kysuckým Novým Mestom a Staškovom.

V V. lige futbalisti Švošove opäť sedemkrát trafili do čierneho. Po Vavrečke na jej ihrisku, s rovnakým balíkom zo svojho „hradu“ poslali domov Nižnú.

V šiestej lige sa šláger kola medzi Černovou a Liptovskou Teplou skončil zmierlivo – 0:0. Oba celky, spolu s Ľubeľou, získali zatiaľ najviac – desať bodov.

O poschodie nižšie majú dva celky maximálny bodový zisk – Lúčky a Hrboltová.

III. LIGA

FTC Fiľakovo - TJ Družstevník Liptovská Štiavnica 1:0 (0:0), 60. Iboš, 200 divákov.

IV. LIGA

OŠK Bešeňová - ŠK Olympia Bobrov 2:0 (1:0), 26. Kapláň, 52. E. Vierik, 250 divákov.

V. LIGA

OŠK Švošov - FK Nižná 7:2 (2:0), 18. a 47. Marcoň, 35., 49. a 57. Dauda, 71. Š. Žiara, 73. Kubernát - 64. a 70. Zboja, 100 divákov, OŠK Likavka - TJ Sokol Liesek 3:1 (2:0), 3. a 23. Volf, 83. Foťko - 76. Špulier, 100 divákov.

VI. LIGA

TJ Družba Smrečany/ Žiar - TJ Iľanovo 0:2 (0:0), 50. vlastný (Adamík), 80. Žiaran (z 11 m), 47 divákov, ŠK Agro Baník Dúbrava - OŠK Lisková 3:2 (2:2), 27. a 69. Kubina, 31. M. Kendera - 22. Makovický, 41. P. Kubala, 70 divákov, TJ Poľana Hubová - TJ Družstevník Liptovská Kokava 6:1 (2:0), 29. P. Gerec, 34. a 65. Koreň, 74. Dziadek, 77. O. Olos, 87. Slaviček - 79. Kapitáň, 30 divákov, TJ Partizán Ľubeľa - FC 34 Palúdzka 3:2 (3:0), 3. Burdel, 13. Žákovič, 43. Kinik (z 11 m) - 57. vlastný (Dunaj), 61. Tamiyasu, 55 divákov, 1. OFC Liptovské Sliače - OFK Liptovská Lúžna 4:1 (0:1), 47., 65. a 88. E. Mikulec, 72. Hanula - 40. Nosák, 58 divákov, TJ Máj Černová - OŠK Renop Liptovská Teplá 0:0, 52 divákov, OŠK Ludrová - TJ Štart Liptovský Ján 5:0 (3:0), 16. Uram, 24. a 40. F. Droppa, 78. a 81. Záchej, 50 divákov.

VII. LIGA

ŠK Bobrovec - TJ Ďumbier Uhorská Ves 11:0 (5:0), 7., 81. a 83. Gajan, 12. a 66. M. Kováč, 25. a 37. F. Danko, 45. S. Danko, 84. a 90. (1 z 11 m), 87. Volaj, 50 divákov, TJ Prosiek - TJ Družstevník Liptovský Trnovec 5:1 (3:0), 6. F. Štefka, 19., 58. a 90. Dobák, 38. Guráň - 83. Jurčo, 25 divákov, TJ Liptov Vavrišovo - TJ Družstevník Východná 2:3 (1:1), 38. Tóth (z 11 m), 75. Fonferko - 32. a 64. A. Demko, 81. Hudáček (z 11 m), 80 divákov, ŠK Demänová - ŠK Lúčky - kúpele 0:2 (0:1), 41. Baďo, 52. F. Hrbček, 15 divákov, TJ Družstevník Štiavnička - TJ Sokol Beňadiková 1:1 (1:1), 9. S. Žihlavník - 20. M. Šimček (z 11 m), 20 divákov, OFK Partizánska Ľupča - FK Liptovské Vlachy 3:2 (2:2), 17. a 37. M. Kúkol, 70. Šlachta - 24. Hlavatý, 31. Magura (z 11 m), 80 divákov, TJ Tatran Hybe - ŠK TJ Iskra Hrboltová 0:2 (0:2), 6. Frolo, 29. Tatár, 42 divákov.

VIII. LIGA

TJ Gôtovany - OFK Podtureň 3:4 (3:1), 20. a 32. Bubniak, 34. Mišovič – 21., 65. a 81. T. Dzuriak (1 z 11 m), 60. F. Dzuriak, 21 divákov, TJ Valaská Dubová - TJ Tatran Liptovské Revúce 3:1 (2:0), 7. Holubčík, 45. a 55. M. Kučera (1 z 11 m) - 50. Ďaďo, 10 divákov, OŠK Jamník - TJ Tatran Hybe B 4:1 (1:0), 75. O. Pačan, 86. Miartan, 43. a 85. 2 x vlastný (Šimčiak) - 90. M. Dorčiak, 30 divákov, OŠK Svätý Kríž - ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová 1:1 (0:1), 77. Nemec - 10. Zeleňák, 35 divákov.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia