Regionálne futbalové súťaže pokračovali 6. kolom

Regionálne futbalové súťaže pokračovali 6. kolom

RedakciaŠport7.9.2020

V tretej lige futbalisti Družstevníka Liptovská Štiavnica zopakovali vo Zvolene výsledok z predchádzajúceho domáceho zápasu proti Žarnovici (3:1) a tak si do tabuľky pripísali tretí a veľmi cenný trojbodový zisk.

V piatej lige všetky tri tímy okresu Ružomberok boli „nulové“, čo sa doposiaľ nestalo, pričom Bešeňová, ktorá zostala na čele, stratila prvé body, keď od 28. min. hrala bez vylúčeného Zošáka.

V najvyššej liptovskej súťaži si líderské postavenie udržala Liptovská Teplá. Po sedem gólov videli prítomní v Liptovskej Lúžnej a v Pribyline.

V siedmej lige do očí bije domáci debakel Lúčok s Hybami – 1:8. Domáci od 15. min. boli iba deviati, pre červené karty trávnik opustili brankár Nrva a stopér B. Hrbček.

Najnižšiu súťaž ovláda Hrboltová, ktorú zdobí strelecký apetít, po predchádzajúcej „desiatke“, ktorú nadelila v Liptovskom Ondreji, v nedeľu poltucet „nasúkala“ Gôtovanom.

III. LIGA

Zvolen – Liptovská Štiavnica 1:3 (1:1), Matis - Varga, Omasta (z 11 m), Grauza.

V. LIGA

Oravská Poruba – Švošov 4:1 (2:0), Rác 2, Šípka (z 11 m), Modoroši - Š. Žiara, Likavka – Sučany 2:3 (1:2), M. Pindura, Krakovský – M. Nosek 2 (1 z 11 m), P. Nosek, Chlebnice – Bešeňová 3:2 (1:1), M. Bakoš 2, Lajčin - Zošák, Mário Almaský.

VI. LIGA

Liptovská Teplá – Liptovská Kokava 1:0 (1:0), Bobek (z 11 m), Liptovský Ján – Ludrová 2:1 (1:0), Mart. Švárny, vlastný (Kučera) - Lazorík, Liptovská Lúžna – Ľubeľa 3:4 (1:1), Nosák 2, M. Črep – Burdel a Tomek po 2, Palúdzka – Liptovské Sliače 1:0 (0:0), Tkáč, Smrečany/Žiar – Važec 0:1 (0:0), Gallovič, Lisková – Hubová 4:1 (2:0), Murín, J. Lauko, K. Demko, P. Kubala – M. Gerec, Pribylina – Dúbrava 3:4 (1:2), M. Jurík 2 (1 z 11 m), Račko – Legerský 2, Závacký, Varga.

VII. LIGA

Východná – Vavrišovo 3:4 (2:3), Žiška 2, Gašparovič – M. Majerík, Pekarčík (z 11 m), Fonferko, Chlebo, Biely Potok – Partizánska Ľupča 1:5 (1:2), Mišák – Šmigura 3, Porubský, Kúkol, Uhorská Ves – Bobrovec 1:1 (1:0), Plocha – Danko, Iľanovo – Beňadiková 0:0, Demänová – Podtureň 1:1 (1:1), Húska - Psotka, Lúčky – Hybe 1:8 (0:4), M. Hrbček – Ťapaják 3 (1 z 11 m), Marek 2, Bachar, Prosiek – Černová 4:4 (1:2), Mir. Švárny 2 (1 z 11 m), Uličný, Dobák - P. Slovák, M. Kovalčík, Didek, L. Chovanec.

VIII. LIGA

Hybe B/Kráľova Lehota – Vlachy 1:4 (1:2), Púplava – Gočal, Smitek, Hlavatý, P. Šiška, Hrboltová – Gôtovany 6:0 (2:0), P. Huntoš 2, Janík, Petro, Bistiak, M. Kmeť (z 11 m), Liptovské Revúce – Jamník 2:0 (0:0), Mlynár, M. Lupták, Valaská Dubová – Liptovský Ondrej 3:3 (3:3), Tulinský, Kozák, Slušňák (z 11 m) – Krišanda 2, Fašanok (z 11 m), Svätý Kríž – Štiavnička 2:1 (2:0), Papaj, Medzihradský - Rázga, Liptovský Trnovec – Liptovská Ondrašová 5:0 (1:0), Kojš, Grozanič, Guráň, Benikovský, Valent.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia