Regionálne futbalové súťaže pokračovali 7. kolom

Regionálne futbalové súťaže pokračovali 7. kolom

RedakciaŠport13.9.2021

V štvrtej lige v dueli o lídersku pozíciu Bešeňová vyprevadil Staškov jednoznačne (4:0), pričom hostia až v poslednej minúte zaznamenali čestný úspech. Čistým hetrikom sa zaskvel Erik Vierik.

V V. lige sa Likavka musela skloniť pred doposiaľ stopercentnou Zubrohlavou (0:5) a Švošov vyšiel naprázdno v Oravskej Jasenici (1:2)

V šiestej lige sa husársky kúsok podaril Liskovej, keď nečakane rabovala v Lubeli (3:2). Tým zároveň pomohla Liptovskej Teplej, ktorá sa o tri body odpútala od Partizána.

V siedmej lige oba prvé celky naplno zabodovali a tak po 7. kole majú Lúčky a Hrboltová po 21 bodov.

III. LIGA

MŠK Novohrad Lučenec - TJ Družstevník Liptovská Štiavnica 1:0 (0:0), 77. Očenáš, 150 divákov.

IV. LIGA

OŠK Bešeňová - FK Slávia Staškov 4:1 (2:0), 8., 11. a 54. E. Vierik, 66. Mário Almaský - 90. Zahaluk, 100 divákov.

V. LIGA

OŠK Likavka - TJ Sokol Zubrohlava 0:5 (0:1), 14. a 81. Ferenčík (1 z 11 m), 56. Svetlák, 60. Trabalík, 79. Banas, 99 divákov, Oravan Oravská Jasenica – OŠK Švošov 2:1 (0:0), 62. a 84. T. Hollý – 60. Š. Žiara.

VI. LIGA

ŠK Agro Baník Dúbrava - OŠK RENOP Liptovská Teplá 1:4 (0:0), Tomo - 52. M. Milan, 67. Penjak, 70. F. Gejdoš, 73. Bobek, 50 divákov, TJ Partizán Ľubeľa - OŠK Lisková 2:3 (1:3), 13. Šmigura, 80. Žákovič - 7. a 17. T. Šiška, 37. Makovický, 50 divákov, 1. OFC Liptovské Sliače - TJ Družstevník Liptovská Kokava 1:2 (1:1), 14. A. Moravčík - 6. Števček, 51. M. Majstrák, 80 divákov, OŠK Ludrová - FC 34 - Palúdzka 2:0 (1:0), 15. Fides, 85. J. Oravec, 88 divákov, TJ Družba Smrečany - Žiar - OFK Liptovská Lúžna 2:1 (2:0), 17. P. Labaška, 25. Kubáň - 79. Kurpaš, 50 divákov, TJ Poľana Hubová - TJ Máj Černová 2:2 (2:0), 6. Olos, 12. J. Koreň - 85. vlastný (Lelek), 90. P. Kajan, 58 divákov, TJ Iľanovo - TJ Štart Liptovský Ján 1:1 (1:0), 8. Devečka - 58. Lisý, 75 divákov.

VII. LIGA

ŠK Demänová - TJ Prosiek 3:3 (0:3), 50., 53. a 62. Húska (1 z 11 m) - 21. V. Fašánok, 43. vlastný (Magura), 45. F. Štefka, 35 divákov, TJ Družstevník Štiavnička - TJ Družstevník Východná 2:2 (0:2), 69. S. Zihlavník - 13. a 35. Mikuš, 51. vlastný (Brezina) 50 divákov, OFK Partizánska Ľupča - ŠK Lúčky - kúpele 0:6 (0:3), 15. a 70. T. Hrbček, 26. Hrbček, 34. a 75. Vyšný, 84. Palacka, 75 divákov, ŠK Bobrovec - FK Liptovské Vlachy 2:1 (2:0), 32. a 45. F. Danko - 51. Kozák, 20 divákov, TJ Ďumbier Uhorská Ves - ŠK TJ Iskra Hrboltová 3:4 (1:3), 22. Čupka, 54. Tomko, 77. Šimovček - 5. a 27. Petro (1 z 11 m), 33. Tatár, 68. Bistiak, 75 divákov, TJ Liptov Vavrišovo - TJ Družstevník Liptovský Trnovec 1:3 (1:1), 36. Chlebo - 8. a 54. Kuna, 79. P. Guráň, 40 divákov, TJ Tatran Hybe - TJ Sokol Beňadiková 2:3 (1:1), 42. Šveda (z 11 m), 60. Žiška - 44. Lehotský, 67. Zlejší, 78. Pastva, 20 divákov.

VIII. LIGA

TJ Valaská Dubová - ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová 1:2 (1:2), 6. J. Moravčík - 15. Král, 27. Mikušiak, 25 divákov, OŠK Jamník - OŠK Svätý Kríž 1:0 (1:0), 42. O. Pačan, 55 divákov, TJ Gôtovany - TJ Tatran Hybe B 5:3 (3:2), 12. Bubniak, 18. a 73. Grieš, 38. a 80. Tomčík - 30. a 33. Lehotský (1 z 11 m), 75. M. Szücs, 55 divákov, OFK Podtureň - TJ Liptovský Ondrej 6:1 (4:0), 26. F. Dzuriak, 27. a 30. M. Vozárik, 35. L. Vozárik, 51. Tarageľ, 71. T. Dzuriak - 60. Krišanda, 40 divákov.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia