Regionálne futbalové súťaže pokračovali 7. kolom

Regionálne futbalové súťaže pokračovali 7. kolom

RedakciaŠport18.9.2022

V majstrovstvách regiónu oba tímy Ružomberského okresu získali po bode, ale hrajúci kouči Peter Hoferica (Liptovská Štiavnica) a Jozef Kapláň (Bešeňová) neboli s výkonmi svojich zverencov spokojní.

V šiestej lige Švošov pridal aj šieste víťazstvo v rade, ale zostáva druhý, s jedným zápasom k dobru (v Liesku) za šťukou pelotónu Liptovskou Teplou. "Po poslednom anglickom týždni, už chlapci nemali v sobotu síl ani osláviť víťazstvo nad Lieskom," vyhlásil tréner OŠDK Renop Ján Kovalčík.

V najvyššej liptovskej súťaži pokračuje marš lídra tabuľky Ludrovej, ktorá si udržala trojbodový náskok pred Palúdzkou.

V siedmej lige sa hetrikom blysol hrajúci tréner Lúčok Stanislav Vyšný. V ôsmej Liptovské Revúce zdolali Komjatnú (1:0) a už sú druhé, dva body za prvým Jamníkom.

IV. LIGA

MFK Žarnovica - TJ Družstevník Liptovská Štiavnica 0:0, 50 divákov, OŠK Bešeňová - FK Čadca 2:2 (2:2), 24. Hutník, 43. Zošák - 6. Šmahajčík, 39. Pohančeník, 150 divákov.

VI. LIGA

TJ Oravan Rabča - OŠK Švošov 1:3 (1:2), 33. Kubasák - 6. Dauda, 19. Marcoň, 49. D. Žiara, 150 divákov, OŠK Likavka - TJ Slovan Magura Vavrečka 0:4 (0:0), 50. a 70. Kasan, 65. Hayashi, 66. Pikoš, 120 divákov, OŠK Renop Liptovská Teplá - TJ Sokol Liesek 4:1 (2:1), 26. a 79. M. Gejdoš, 42. T. Gejdoš, 67. Macík - 17. Kubás, 100 divákov.

VII. LIGA

1. OFC Liptovské Sliače - OŠK Ludrová 0:3 (0:1), 41. Záchej, 66. a 67. Lazík, 150 divákov, TJ Družba Smrečany/Žiar - OŠK Lisková 4:2 (3:0), 8. a 57. Pastva, 36. Kubáň, 38. Šimún - 62. D. Makovický (z 11 m), 70. Lauko, 50 divákov, TJ Máj Černová - ŠK Kriváň Važec 1:1 (1:0), 9. Lacko - 79. Durkot, 60 divákov, TJ Partizán Ľubeľa - FC 34 Palúdzka 0:2 (0:1), 26. Kokavec, 77. Nishi, 80 divákov, ŠK TJ Iskra Hrboltová - TJ Štart Liptovský Ján 3:1 (1:1), 6. a 79. Petro, 88. A. Likavčan - 23. Ovšiak, 20 divákov, TJ Družstevník Liptovská Kokava - ŠK Agro Baník Dúbrava 1:4 (1:1), 8. Račko - 16. a 55. Laco (1 z 11 m), 52. Frlička, 63. Tomo, 50 divákov, TJ Iľanovo - OFK Liptovská Lúžna 2:2 (0:1), 54. Ďuraj, 86. Žiaran (z 11 m) - 15. Trnka, 60. Soják, 52 divákov.

VIII. LIGA

TJ Prosiek - TJ Tatran Hybe 2:4 (1:3), 21. P. Štefka (z 11 m), 57. Dobák - 31. a 44. Žufaj, 36. Jurík, 61. Buša, 100 divákov, ŠK Bobrovec - ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová 1:2 (0:2), 89. Rusina (z 11 m) - 24. Zeleňák, 35. vlastný (Kello), 20 divákov, FK Liptovské Vlachy - TJ Družstevník Východná 1:3 (1:1), 7. Hlavatý - 39. R. Hudáček, 66. Ilavský, 73. Jurčo, 36 divákov, OFK Partizánska Ľupča - ŠK Lúčky - kúpele 0:3 (0:2), 8., 16. a 71. Vyšný (1 z 11 m), 66 divákov, TJ Liptov Vavrišovo - TJ Družstevník Liptovský Trnovec 1:3 (0:2), 63. Jurík - 10. a 30. Kubek, 71. E. Kuna, 45 divákov, TJ Poľana Hubová - TJ Družstevník Štiavnička 5:0 (1:0), 12. Olos, 50. a 68. S. Žihlavník, 74. a 83. Surový, 47 divákov, TJ Sokol Beňadiková - OFK Podtureň 2:0 (0:0), 52. P. Perašín, 64. M. Kováč, 85 divákov.

IX. LIGA

TJ Tatran Liptovské Revúce - TJ Sokol Komjatná 1:0 (1:0), 44. Mastiš, 100 divákov, TJ Liptovský Ondrej - OŠK Jamník 1:8 (1:4), 36. Fašanok – 7., 44., 45. a 75. Choma (1 z 11 m), 21. a 73. Haluška, 62. M. Pavkovček, 63. Miartan, 30 divákov, ŠK Demänová - TJ Gôtovany 2:3 (2:0), 27. Španko, 42. Staroň - 50. P. Mäsiar, 77. Staroň, 90. Oslay, 25 divákov, TJ Valaská Dubová - OŠK Svätý Kríž 4:6 (2:2), 19., 29. a 64. Tatár (1 z 11 m), 88. T. Tulinský - 27. Papaj, 39. a 48. M. Rumanský, 80. Pačan, 84. a 85. Dorniak, 10 divákov.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia