Regionálne futbalové súťaže pokračovali 8. kolom

Regionálne futbalové súťaže pokračovali 8. kolom

RedakciaŠport20.9.2021

TJ Družstevník Liptovská Štiavnica v tretej lige najprv v týždni, v predohrávanom 15. kole, zdolala Podkonice 3:1 a v nedeľu Kysucké Nové Mesto 2:0.

V IV. lige, skupinu sever ťahá Bešeňová, s trojbodovým náskokom pred Staškovom.

V piatej lige si tretí Švošov priviezol tri body z Vavrečky (6:1) a Likavka doma sklamala proti Trstenej – 3:5.

V šiestej lige je na čele Liptovská Teplá, ktorá v 8. kole tri body získala bez boja, keďže Liptovský Ján na zápas nepricestoval.

V siedmej lige sú bok po boku na špici, stopercentné, 24 – bodové mužstvá – Lúčky a Hrboltová.

III. LIGA

TJ Družstevník Liptovská Štiavnica - TJ Tatran Krásno nad Kysucou 2:0 (2:0), 2. a 21. Voško, 100 divákov.

IV. LIGA

OŠK Bešeňová - ŠK Tvrdošín 4:0 (1:0), 8. a 82. Hutník, 48. Kapláň, R. Šimo, 200 divákov.

V. LIGA

OŠK Likavka - FK Slovan Trstená 3:5 (2:3), 32. a 40. Sališ, 48. Gallo – 15., 88. a 89. Gelčinský, 21. a 30. Mikuš, 100 divákov, TJ Slovan Magura Vavrečka – OŠK Švošov 1:6 (0:3), 73. Kurtulík – 13. a 23. J. Roštek, 17. Vrlík, 60. Š. Žiara, 82. a 89. D. Žiara.

VI. LIGA

TJ Máj Černová – TJ Partizán Ľubeľa 2:6 (1:4), 26. vlastný (Kandera), 71. Didek – 4. a 61. Tomek, 24. a 58. Žákovič, 38. Bezák, 45. Šmigura, 60 divákov, ŠK Agro Dúbrava – TJ Poľana Hubová 4:2 (2:0), 24. Závacký, 26. 32. a 86. T. Chovanec – 53. Durdiak, 74. M. Gerec, 56 divákov, OFK Liptovská Lúžna – TJ Iľanovo 2:1 (1:0), 17 a 83 Chamaj – 47. Kráľ, 50 divákov, TJ Družstevník Liptovská Kokava – OŠK Ludrová 0:1 (0:1), 21. Záchej, 82 divákov, OŠK Lisková – 1. OFC Liptovské Sliače 5:1 (3:0), 7., 9., 37. a 67. P. Kubala, 81. R. Šiška – 50. Trnovský, 80 divákov, FK 34 Palúdzka – TJ Družba Smrečany/Žiar 2:1 (1:0), 38. Ťapaják, 76. Korček – 90. Chlístek, 48 divákov, OŠK Liptovská Teplá – TJ Štart Liptovský Ján 3:0, kont.

VII. LIGA

TJ Prosiek - TJ Družstevník Štiavnička 6:0 (3:0), 11., 21., 57. a 67. Dobák, 19. O. Fašánok, 76. Guráň, 50 divákov, TJ Liptov Vavrišovo - ŠK Demänová 1:1 (0:1), 88. Majerík - 36. Húska (z 11 m), 57 divákov, FK Vlachy - TJ Ďumbier Uhorská Ves 4:2 (0:1). 53. a 68. Hlavatý, 70. Grieš, 73. Kozák - 20. Šlachta, 88. Šimovček, 45 divákov, TJ Sokol Beňadiková - ŠK Bobrovec 2:1 (1:1), 15. Kováč, 63. M. Šimček - 16. Danko, 50 divákov, ŠK Lúčky-kúpele - TJ Tatran Hybe 4:0 (0:0), 49. Banáš (z 11 m), 51. Hric, 60. a 63. Vyšný, 80 divákov, TJ Družstevník Liptovský Trnovec - ŠK TJ Iskra Hrboltová 0:1 (0:0), 89. Mišák, 55 divákov, TJ Družstevník Východná - OFK Partizánska Ľupča 0:1 (0:0), 66. Janči, 50 divákov.

VIII. LIGA

TJ Tatran Liptovské Revúce - TJ Gôtovany 1:1 (0:1), 75. Kurilla (z 11 m) - 36. Nízky, 75 divákov, ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová - TJ Liptovský Ondrej 0:0, 20 divákov, TJ Valaská Dubová - OŠK Jamník 8:1 (4:0), 5., 23. ,68. a 72. Kučera, 21. a 63. Holubčík, 74. Murín - 17. vlastný (Kriška), 76. Pačan, 25 divákov, TJ Tatran Hybe B - OFK Podtureň 1:5 (0:2), 53. Marek - 26. Uhrin, 40. Psotka, 47. L. Vozárik, 74. F. Dzuriak, 89. M. Vozárik, 34 divákov.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia