Regionálne futbalové súťaže pokračovali 8. kolom

Regionálne futbalové súťaže pokračovali 8. kolom

RedakciaŠport25.9.2022

V najvyššej súťaži Stredoslovenského futbalového zväzu doma „pukla“ Bešeňová s Kysuckým Novým Mestom (1:3) a Liptovská Štiavnica vyšla naprázdno v Čadci (0:2).

V šieste lige padli dve série mužstiev Ružomberského okresu, Švošov skončil svoju trojbodovú cesta a Liptovská Teplá okúsila trpkosť prvej prehry.

V siedmej lige na čele zostala Ludrová, aj keď jej zápas v Ľubeli bol odložený na 11. novembra. V ôsmej a deviatej lige sa na špici nič nezmenilo, hore trónia Hybe a Jamník.

IV. LIGA

OŠK Bešeňová - TJ Tatran Krásno nad Kysucou 1:3 (1:0), 21. Zošák - 47. J. Kubala, 78. Ševčík, 81. Macura, 200 divákov, FK Čadca - TJ Družstevník Liptovská Štiavnica 2:0 (1:0), 27. Šmahajčík, 82. Ceniga, 110 divákov.

VI. LIGA

OŠK Švošov - FK Nižná 0:0, 150 divákov, TJ Tatran Chlebnice - OŠK Renop Liptovská Teplá 2:0 (0:0), 62. Repka (z 11 m), 66. Borek, 300 divákov, TJ Sokol Liesek - OŠK Likavka 2:0 (1:0), 24. Hrobár, 90. Kubás, 150 divákov.

VII. LIGA

OŠK Lisková - 1. OFC Liptovské Sliače 2:2 (1:1), 25. D. Makovický (z 11 m), 50. P. Kubala - 38. Kelčík, 57. E. Mikulec, 200 divákov, ŠK Kriváň Važec - TJ Družba Smrečany - Žiar 4:3 (3:2), 15. a 20. M. Ilavský, 35. Chromčo, 58. Durkot - 6. a 85. Labaška, 12. Šimún, 151 divákov, FC 34 Palúdzka - TJ Iľanovo 3:0 (1:0), 38. a 71. Dunčko, 79. Živković, 65 divákov, TJ Družstevník Liptovská Kokava - TJ Máj Černová 0:1 (0:1), 25. Ferenčík, 50 divákov, ŠK Agro Baník Dúbrava - TJ Štart Liptovský Ján 2:0 (0:0), 54. Tomo, 71. Laco, 88 divákov, OFK Liptovská Lúžna - ŠK TJ Iskra Hrboltová 3:3 (1:1), 31. a 52. Targoš, 90. Črep (z 11 m) - 36. a 78. Petro, 58. Janík, 75 divákov, TJ Partizán Ľubela – OŠK Ludrová odložené na 6. novembra.

VIII. LIGA

ŠK Lúčky - kúpele - TJ Poľana Hubová 4:1 (3:1), 10. Baran, 14., 37. a 76. Vyšný (1 z 11 m) - 28. Olos, 30 divákov, TJ Družstevník Liptovský Trnovec - OFK Podtureň 1:3 (1:1), 45. Gvoth - 5. Kuchárik, 55. L. Vozárik, 74. Žuffa, 44 divákov, TJ Liptov Vavrišovo - TJ Prosiek 1:3 (0:1), 69. Jurík - 2. Dobák, 49. Guráň (z 11 m), 85. M. Švárny, 70 divákov, ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová - TJ Sokol Beňadiková 0:2 (0:1), 10. a 50. M. Kováč (1 z 11 m), 75 divákov, TJ Družstevník Štiavnička - ŠK Bobrovec 2:1 (0:0), 69. Červeň, 75. Bartánus - 90. Matloň, 60 divákov, TJ Tatran Hybe - FK Liptovské Vlachy 5:0 (5:0), 9. Ťapaják, 12. a 23. Žufaj, 25. Buša, 36. Šveda, 29 divákov, TJ Družstevník Východná - OFK Partizánska Ľupča 3:2 (2:1), 23. L. Ilavský, 44. Hudáček, 81. Filip - 45. Tholt, 48. Janičina (z 11 m), 35 divákov.

IX. LIGA

ŠK Demänová - TJ Valaská Dubová 6:2 (1:1), 15. E. Veselovský, 51. Šoltís, 53. Staroň, 57. Vodička, 82. Kmošena, 90. Koštial (z 11 m) - 36. a 76. Tatár, 23 divákov, TJ Liptovský Ondrej - TJ Tatran Liptovské Revúce 1:6 (0:4), 52. Krnáč – 5., 23. a 80. F. Mastiš, 22. J. Veselovský, 27. a 50. P. Kmeť, 24 divákov, TJ Sokol Komjatná - OŠK Svätý Kríž 3:1 (0:1), 47. Švalec, 69. D. Lacko, 87. S. Lacko - 8. Pačan, 21 divákov, TJ Gôtovany - OŠK Jamník 1:3 (0:2), 83. Staroň - 3. Majláth, 25. vlastný (Piatka)), 73. Haluška, 25 divákov.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia