Regionálne futbalové súťaže pokračovali 9. kolom

Regionálne futbalové súťaže pokračovali 9. kolom

RedakciaŠport26.9.2021

V tretej ligy futbalisti Liptovskej Štiavnici uspeli v Žarnovici (2:0), čím si pripísali tretie víťazstvo v rade.

V IV. lige Bešeňová naplno zabodovala aj v Stráňavách (3:1) a vedie pelotón severnej skupiny s päťbodovým náskokom pred Makovom.

V piatej lige bol gólový koncert v dueli Švošov – Liesek (7:3). Likavka pukla vo Važci (1:5), keď nováčik sa tešil vôbec z prvého víťazstva.

V šiestej lige si vedúca Liptovská Teplá udržala trojbodový odstup od druhej Ľubeli. V druhej najvyššej liptovskej súťaži naďalej bok po boku kráčajú dva stopercentné mužstvá Lúčky a Hrboltová, pričom bez prehry je i tretia Beňadiková. Najnižšie futbalové poschodie v regióne ovláda Podtureň.

III. LIGA

MFK Žarnovica - TJ Družstevník Liptovská Štiavnica 0:2 (0:0), 52. Omasta (z 11 m), 85. Múdry, 70 divákov.

IV. LIGA

OŠK Baník Stráňavy - OŠK Bešeňová 1:3 (1:0), 18. Lajš - 55. a 90. Mário Almaský (1 z 11 m), 77. Vierik, 98 divákov.

V. LIGA

ŠK Kriváň Važec - OŠK Likavka 5:1 (4:0), 9. Mátray, 20. Durkot, 35. Tropp (z 11 m), 40. Gallovič, 58. S. Ilavský - 57. Kondra, 75 divákov, OŠK Švošov – TJ Sokol Lieskovec 7:3 (3:1), 3. a 10. J. Roštek, 41. Marcoň, 60. Dauda, 72. Janovec, 77. Š. Žiara, 90. L. Drdák – 17. Alzate, 50. Zboja, 75. Restrepo, 100 divákov.

VI. LIGA

TJ Partizán Ľubeľa - ŠK Agro Baník Dúbrava 2:0 (1:0), 12. a 62. V. Tomek (1 z 11 m), 100 divákov, TJ Poľana Hubová - OŠK Renop Liptovská Teplá 1:2 (1:1), 44. J. Gerec - 6. Milan, 66. Martin Gejdoš, 50 divákov, 1. OFC Liptovské Sliače - TJ Máj Černová 4:0 (4:0), 1. Marko Gejdoš, 8. Mikulec, 20. F. Gejdoš, 39. Tvarožný, 80 divákov, TJ Družba Smrečany - Žiar - TJ Družstevník Liptovská Kokava 1:0 (0:0), 56. Chlistek, 89 divákov, TJ Iľanovo - FC 34 Palúdzka 1:2 (1:1), 43. V. Žiaran (z 11 m) - 22. Kokavec, 89. Tkáč, 99 divákov, TJ Štart Liptovský Ján - OFK Liptovská Lúžna 2:1 (0:0), 67. Herčut, 84. Pavuk - 72. Nosák, 25 divákov, OŠK Ludrová - OŠK Lisková 1:0 (0:0), 71. Švalec, 60 divákov.

VII. LIGA

ŠK Demänová - TJ Družstevník Liptovský Trnovec 2:1 (1:0), 9. Šoltís, 47. Hliničan - 50. Jurčo, 45 divákov, TJ Družstevník Štiavnička - TJ Liptov Vavrišovo 2:3 (1:1), 34. Novák, 49. Katona - 39. Martan, 48. Jurík, 83. Fonferko, 30 divákov, ŠK Bobrovec - ŠK Lúčky - kúpele 0:1 (0:1), 6. Banáš, 20 divákov, OFK Partizánska Ľupča - TJ Prosiek 6:3 (5:1), 10. Drugač, 14. a 55. J. Šturek (1 z 11 m), 28. P. Šturek, 45. Frič – 4. vlastný (Vigoda), 25. Granát, 47. F. Štefka (z 11 m), 87. P. Štefka, 20 divákov, TJ Ďumbier Uhorská Ves - TJ Sokol Beňadiková 0:7 (0:3), 9. M. Perašín, 35., 54. a 59. Pastva, 43. Kováč, 47. Zlejší (z 11 m), 58. Holubčík, 70 divákov, ŠK TJ Iskra Hrboltová - FK Liptovské Vlachy 2:1 (0:1), 80. Mišák, 88. Petro (z 11 m) - 22. Alman, 46 divákov, TJ Tatran Hybe - TJ Družstevník Východná 0:1 (0:0), 65. Mikuš, 60 divákov.

VIII. LIGA

TJ Gôtovany - OŠK Svätý Kríž 3:0 (2:0), 15. Tomčík, 34. Grieš, 80. Nízky, 40 divákov, OŠK Jamník - ŠK Kriváň Lipt. Ondrašová 6:2 (2:1), 4. O. Pačan, 40. a 75. Mirga, 49. Majláth, 65. Choma (z 11 m), 67. Paukovček - 31. Kohút, 81. Gvoth, 20 divákov, OFK Podtureň - TJ Tatran Liptovské Revúce 6:1 (3:0), 2. M. Vozárik, 36., 60. a 62. F. Dzuriak, 45. Psotka, 53. L. Vozárik - 50. Breyer, 35 divákov, TJ Liptovský Ondrej - TJ Tatran Hybe B 1:3 (0:2), 50. Kuchárik - 29. a 38. Jurík, 80. Marek, 25 divákov.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia