Regionálne futbalové súťaže pokračovali 9. kolom

Regionálne futbalové súťaže pokračovali 9. kolom

RedakciaŠport28.9.2020

V najvyššej súťaži Stredoslovenského futbalového zväzu v regionálnom derby Liptovská Štiavnica zdolala Liptovský Hrádok 3:1 a štvrtým víťazstvom potvrdila aktuálny stred tabuľky.

V piatej lige v „šesťbodovom“ dueli líder z Bešeňovej raboval u do soboty druhej Oravskej Jasenici (3:1) a momentálne má päť bodov k dobru na druhý Švošov. Ten si urobil strelnicu z Turčianskych Teplíc – 9:0. Za zmienku stojí, že v prvom polčase hetrik vystrúhal Šimon Žiara a v druhom zase Martin Dauda. Likavka „pukla“ v Dlhej na Orave (2:5), hoci ešte v 83. min. držala „egál“ - 2:2.

V šiestej lige Lisková dokázala naplno zabodovať na horúcej pôde v Ľubeli - 3:2. Vedúci Liptovský Ján zdolal Liptovskú Lúžnu 2:0 a druhá Liptovská Teplá uspela v Hubovej - 2:1.

V siedmej lige naďalej na čele trónia futbalisti Hýb. Štvrtá Černová „rozbila“ Uhorskú Ves 6:0. Postupne sa hore začínajú vracať aj Lúčky, ktoré vykopali „zlaté“ body v Beňadikovej - 4:1.

V ôsmej lige vedúca Hrboltová odskočila Liptovskému Trnovcu o tri body. Úctyhodných desať gólov videli diváci v stretnutí Gôtovany – Liptovské Revúce (6:4), keď domáci Miroslav Zelený v rozpätí 28 minút päťkrát trafil „do čierneho“.

III. LIGA

Liptovská Štiavnica – Liptovský Hrádok 3:1 (0:0), Omasta 2 (1 z 11 m), Varga – Hutník.

V. LIGA

Oravská Jasenica – Bešeňová 1:3 (0:2), Polák – Teličák, Vierik, Mário Almaský, Švošov – Tepličan Turčianske Teplice 9:0 (5:0), Dauda a Š. Žiara (1 z 11 m) po 3, J. Roštek 2, Marcoň, Dlhá na Orave – Likavka 5:2 (1:1), R. Jendrišek 2, Dutka (z 11 m), Capuliak, Kordiak – M. Pindura, Janovec.

VI. LIGA

Hubová – Liptovská Teplá 1:2 (1:0), Chyla – M. Baran, Milan, Važec – Dúbrava 2:2 (0:0), Klein, Mátray (z 11 m) – Kubík, Sokol, Ľubeľa – Smrečany/Žiar 4:1 (1:1), Lazík, Uram, Ružička, Fides – Šimún, Liptovská Kokava – Palúdzka 3:1 (1:0), Račko 2, J. Grieš – Kokavec, Liptovský Ján – Liptovská Lúžna 2:0 (1:0), Kumančík, Praštiak.

VII. LIGA

Hybe – Vavrišovo 2:0 (1:0, Ťapajík, Buša, Beňadiková – Lúčky 1:4 (1:3), Kováč – F. Hrbček 2 (1 z 11 m), Mišík, M. Hrbček, Černová – Uhorská Ves 6:0 (2:0), P. Kajan 2, T. Veselovský, Cigaňák, L. Chovanec, P. Slovák, Partizánska Ľupča – Východná 3:1 (2:1), Fajta, vlastný (J. Kráľ), Kúkol – Brezina, Podtureň – Prosiek 2:10 (1:5), D. Grieš, Žember – Guráň a Dobák po 3, M. Švárny 2, Granát, Rakučák, Bobrovec – Biely Potok 1:2 (1:2), Beláni – Breyer 2, Iľanovo – Demänová 3:0 (3:0), Devečka 2, M. Kráľ.

VIII. LIGA

Hrboltová – Valaská Dubová 4:0 (1:0), Bistiak 2, Tatár, Petro (z 11 m), Štiavnička – Liptovský Trnovec 2:2 (1:2), Rázga 2 – Fiačan, P. Guráň, Liptovský Ondrej – Liptovská Ondrašová 2:3 (2:2), Blcháč, Krišanda - Krčah, Václav, S. Ondrejka, Gôtovany – Liptovské Revúce 6:4 (6:0), Zelený 5, Rumanský - M. Lupták 3, Mlynár, Vlachy – Svätý Kríž 2:0 (1:0), Magura, Kurajda, Jamník – HybeB/Kráľova Lehota 2:3 (1:2), Pačan, Choma – Marek, Szűcs, R. Bartoš.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia