Renč Open v mixoch a zaznelo aj živió

Renč Open v mixoch a zaznelo aj živió

RedakciaŠport4.8.2020

Po tenisovom Klačno Open 2020 vo štvorhrách mužov a žien sa na antukových dvorcoch Fitness centra California uskutočnil turnaj v mixoch s názvom Renča Open.

Toto podujatie nebolo v pláne, s iniciatívou prišla Renáta Perašínová z Liptovského Mikuláša, pravidelná účastníčka Ružomberskej tenisovej ligy. Želala si takýmto spôsobom osláviť svoju životné jubileum,“ vysvetľoval správca tenisového areálu na ružomberskom sídlisku Klačno Milan Sekera.

Medzi sebou si to rozdalo šesť párov a z víťazstva sa tešila práve hlavná hostiteľka Perašínová spolu s Jaroslavom Štěchom. Táto dvojica úspešne zvládla všetkých päť zápasov.

Túto krásnu kyticu som dostala od svojich blízkych tenisových priateľov, keďže mám okrúhle ´narodky´. Zároveň išlo aj o gratuláciu k víťazstvu. Bola to perfektná akcia i keď najprv som bola trochu zarmútená, že už toľko mám rokov. To ale rýchlo prešlo, vždy si vravím, vek je iba číslo. Napokon všetko bolo perfektné, konečne mám vo štvorhre takého partnera, s ktorým vyhrávam,“ uviedla šťastná Renáta Perašínová.

Ešte dodajme, že 11. ročník turnaja Klačno Open v dvojhrách mužov a žien sa v Californii sa pripravuje na 12. septembra.

Poradie: 1. Jaroslav Štěch, Renáta Perašínová, 2. Matej a Silvia Letavayovci, 3. Pavel a Renáta Hatiarovci, 4. Milan a Beáta Sekerovci, 5. Aladár Pásztor, Lenka Štúrová, 6. Miroslav a Ľubomíra Martvoňovci.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia