Rodinný a klubový podnik pod vysokou sieťou na piesku

Rodinný a klubový podnik pod vysokou sieťou na piesku

Ján SvrčekŠport20.6.2023

V areáli Fitness centra Klačno sa konal ďalší Beach Family Day. „Už tretí raz sme spustili tento rodinný projekt. Každý rok je to minimálne o dvoch turnajoch. Teraz sa zišlo trinásť rodín a super bolo počasie. Zároveň prebiehal turnaj v streetballe, a tak celý športový areál bol plný,“ uviedol predseda Beachvolleyballového klubu Ružomberok Tomáš Varga. „Keďže nie všetci rodičia mohli prísť, alebo ´decká´ z jednej rodiny si chceli zahrať spolu, do programu bola zaradená tiež kategória súrodenecké a klubové dvojice.“

Na vlastné oči sme mohli vidieť, že tí, čo prišli, si deň plážového volejbalu užili. Samozrejme, bojovalo sa aj o každú loptu. Na troch dvorcoch tímy odohrali 36 zápasov a pri záverečnom bloku vyhlásenia výsledkov nechýbali ani medaily.

Z výsledkov – rodičia a deti do 12 rokov: 1. Marián a Marcus Pálešovci, 2. Romanovia Jankovičovci, 3. Peter a Vincent Lazárovci, rodičia a deti nad 12 rokov: 1. Tomáš a Bianca Vargovci, 2. Alexandra a Timea Jurkemikovci, 3. Peter a František Lazárovci, súrodenci a klubové dvojice: 1. Alex a Marcus Pálešovci, 2. Filip a Peter Pišúthovci, 3. Lenka Grejtáková a Paula Škutová.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia