Ruža už aj s Kostadinovom

Ruža už aj s Kostadinovom

RedakciaŠport13.7.2021

Dnes pred deviatou hodinou sa novým koučom MFK Ružomberok Petrovi Struhárovi a Petrovi Tomkovi hlásil aj posledný člen ich družiny, jediný cudzinec v mužstve Tichomír Kostadinov, ktorý s reprezentáciou Severného Macedónska bol na európskom šampionáte.

Sú to veľmi príjemné pocity. Po celodennom cestovaní, bez jediného problému, som opäť medzi chlapcami. A zvedavý na nových trénerov, na ich metódy. Človek je zase konečne vo svojej robote,“ vyznal sa po príchode na štadión 25 – ročný stredopoliar.

Kostadinov po návrate z majstrovstiev Európy si doprial pár dní voľna, no postupne prešiel do individuálneho tréningového módu. „Najprv som bol doma a potom na dovolenke v Grécku. Viem, že mužstvo má už za sebou štyri týždne prípravy, vrátane sústredenia v Poľsku a štyroch zápasových skúšok. Všetko som sledoval. Verím, že za týždeň-dva už sa vrátim do svojho normálu. Čo sa týka kondičky, dákych restov sa neobávam,“ pokračoval Kostadinov.

Muž, ktorý pod Čebraťom v najvyššej súťaži ukrojil presnú stovku duelov, oprášil aj kontinentálny šampionát. „Už účasť bola pre našu krajinu historickým úspechom. Napriek tomu sme trošku sklamaní, že sa nepodarilo uhrať nejaký ´bodík´. Lenže, čo sa týka samotných zápasov a herného prejavu, máme byť na čo hrdí,“ podotkol Tichomír Kostadinov.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia