Ruža v príprave zdolala Minsk 2:0

Ruža v príprave zdolala Minsk 2:0

RedakciaŠport2.2.2019

Futbalisti MFK Ružomberok odohrali v sobotu svoj tretí zápas počas herného sústredenie v tureckom Beleku. Nad bieloruským Dinamom Minsk vyhrali 2:0, keď dvakrát sa presadil Ismar Tandir.

Kým v predchádzajúcich dňoch plány i celkovú pohodu fortunaligistu spod Čebraťa výrazne jatrilo daždivé a veterné počasie, tak tentoraz sa už na futbalovú Ružu usmiali slnečné lúče..

Stretnutie sme odohrali v tamojšom tréningovom centre, za skvelého počasia,“ rozhovoril sa kouč ružomberského mužstva David Holoubek. „Konečne náš pobyt mohol nabrať parametre ligového tímu, za čo som veľmi vďačný.“

Ružomberského trénera, hoci išlo o prípravu, potešil aj výsledok. „Som veľmi rád, že sme zdolali tak silný tím. Pozitívom určite boli dva góly Tandira, pri druhom sa prezentoval parádnym lobom skoro z polky ihriska. Na druhej strane mi v našej hre chýbalo viac rýchlosti i väčšie nasadenie. V každom prípade tento výsledok je cenný impulz do ďalšej našej práce,“ uzavrel David Holoubek z Turecka.

FC Dinamo Minsk – MFK Ružomberok 0:2 (0:1)

Góly: 23. a 47. Tandir.

MFK: Macík – Čurma, Maslo, Twardzik, Urdinov – Kochan (68. Mustedanagić), Qose (68. Brenkus) – Kostadinov (68. Gerec), Takáč, Gál-Andrezly (68. Kmeť) – Tandir.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia