Slnkom zaliata rodinná seansa pod vysokou sieťou

Slnkom zaliata rodinná seansa pod vysokou sieťou

RedakciaŠport6.9.2022

Bol to v tomto roku druhý Beach Family Day, turnaj rodičov s deťmi na pieskových kurtoch Fitness centra California na Klačne.

Prvý sme zorganizovali v júli a teraz sme ho zopakovali ako rozlúčku s prázdninami a letom,“ rozhovoril sa predseda Beachvolleybalového klubu Ružomberok Tomáš Varga. „Záujem prevýšil naše očakávania. Zúčastnilo sa šestnásť rodín, také počty sme na Family Day ešte nemali. Prišli aj štyri tímy z Dolného Kubína. Do nášho areálu dokonca zavítal bývalý slovenský reprezentačný nahrávač Branislav Skladaný. Podujatie vyšlo po každej stránke, maximálne nám žičilo i slnečné počasie. Všetci sme si to užili. Celkove človek mal úžasný pocit, keď videl, ako celý areál fičí, pretože zároveň prebiehal i streetballový turnaj.“

Touto akciou sa zavŕšil tohtoročný ružomberský klubový život i turnajový program v plážovom volejbale v Californii. „Ihriská sú však i naďalej otvorené pre verejnosť,“ objasnil Varga.

Výsledky – rodič a dieťa do 12 rokov: 1. Tomáš a Bianca Vargovci, 2. Marián a Marcus Pálešovci, 3. Branislav a Branko Skladaní, rodič a dieťa nad 12 rokov: 1. Florekovci 2. Ján a Tomáš Gálikovci, 3. Peter a Ferko Lazárovci.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia